Koronavirüs 15 ilde sokağa çıkma yasağı uygulanacağı iddialarına yalanlama

Resmi açıklama: 15 ilde hafta sonu ( 7-9 Ağustos ) sokağa çıkma yasağı olacak mı?

15 ilde sokağa çıkma yasağı uygulanacağı iddialarına yalanlama

Koronavirüs vakalarında son günlerde yaşanan artış sonrası sosyal medyada ortaya atılan yer alan 15 ilde 7-9 Ağustos 2020 tarihlerine denk gelen hafta sonu için sokağa çıkma kısıtlaması olacağı yönündeki iddiaya İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı'dan yalanlama geldi. Çataklı, "Bu tür kaynağı belli olmayan sahte belgelere itibar edilmemesi rica olunur" dedi.

Haber Merkezi İHA
Foto/arşiv
Foto/arşiv

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, sosyal medyada yer alan 15 ilde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olacağı yönünde genelgeyle ilgili, "Bu tür kaynağı belli olmayan sahte belgelere itibar edilmemesi rica olunur" dedi.

Korona yoruldu siz yorulmadınız
KORONAVİRÜS
Korona yoruldu siz yorulmadınız
Bakan Yardımcısı Çataklı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,

“Covid-19 salgınıyla ilgili alınan tüm tedbirler bu güne kadar resmi kanallarla duyurulmuştur. Bundan sonraki süreçte de olası alınacak tedbirler yine resmi kanallar vasıtasıyla duyurulacaktır Bu tür kaynağı belli olmayan sahte belgelere itibar edilmemesi rica olunur” ifadelerine yer verdi.

Bakan Yardımcısı Çataklı sosyal medya hesabında bu içeriği paylaştı.

Nişan sonrası koronavirüs vakaları arttı bir köy karantinaya alındı
GÜNDEM
Nişan sonrası koronavirüs vakaları arttı bir köy karantinaya alındı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.