|

Radyocu Cem Arslan'a bıçaklı saldırı - Cem Arslan kimdir?

Türk Radyocu Cem Arslan'ın bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralandığı bildirildi. Peki Cem Arslan kimdir? Gümüşsuyu'nda program çıkışı bir kadının bıçaklı saldırısına uğrayan Best FM'in programcılarından Cem Arslan sırtından hafif yaralandı. Hastaneye götürülen Cem Arslan'ın durumunun iyi olduğu ve ayakta tedavi gördüğü öğrenildi.

Yeni Şafak
21:59 - 3/10/2016 Pazartesi
Güncelleme: 19:03 - 3/10/2016 Pazartesi
DHA

Cem Arslan'a bıçaklı saldırı! Gümüşsuyu'nda program çıkışı bir kadının bıçaklı saldırısına uğrayan Best FM'in programcılarından Cem Arslan sırtından hafif yaralandı. Hastaneye götürülen Cem Arslan'ın durumunun iyi olduğu ve ayakta tedavi gördüğü öğrenildi.Gümüşsuyu'nda saat 20.10'da program çıkışı bir kadının bıçaklı saldırısına uğrayan Best FM'in programcılarından Cem Arslan sırtından hafif yaralandı. Hastaneye götürülen Cem Arslan'ın durumunun iyi olduğu ve ayakta tedavi gördüğü öğrenildi. Saldırgan kadının ise polisler tarafından yakalandığı belirtildi.Konuyla ilgili Best FM'den yapılan açıklama şöyle:Türkiye'nin en çok dinlenen ve sevilen radyocularından değerli programcımız Cem Arslan, saat 20.10'da Gazor" programı çıkışında önce sözlü taciz ardından bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralandı.Sırtından bıçakla yaralanan programcımız Cem Arslan, mesai arkadaşları tarafından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Ek Binası Acil Servisine kaldırıldı.İlk müdahalesi burada yapılan programcımız Cem Arslan'ın sağlık durumu iyi. Öte yandan, programcımız Cem Arslan'a saldıran şahıs kısa sürede yakalanmıştır.Cem Arslan kimdir?


Cem Arslan (d. 25 Mayıs 1970, İstanbul), Türk radyocu.İlk ve orta öğrenimini Küçükyalı'da tamamlayan Arslan liseyi Kadir Has Lisesi'nde tamamlamıştır. Daha sonra Kadıköy'de bulunan Radyo Fener'de çalışmıştır. Bir süre sonra bu radyo satılınca işsiz kalan radyocu o dönemKadir Çöpdemir'in başında bulunduğu Klas Radyo'da çalışmıştır. Daha sonra Best FM'e transfer olan Arslan halen bu radyoda hafta içi her sabah, 06:45-09:00 arası Gazoz Ağacı, ve 18:00-20:00 saatleri arasında Gazor adlı radyo programını sunmaktadır.


#Cem Arslan
#Radyocu
#Bıçaklı saldırı
#Cem arslan kimdir
8 yıl önce