Seçim Seçim 2019 | Hakkari Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI

Seçim 2019 | Hakkari Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI

Seçim 2019 Hakkari Seçim Sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019'da seçim sonuçlarında hangi partiler öne geçti Hakkari ilinde partilerin oy oranları ve sandık sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları. Hakkari Yerel seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Hakkari seçim sonuçları.
Hakkari seçim sonuçları.

Seçim 2019 yerel seçim sonuçları Hakkari ili ve ilçelerinde son durum ne? Türkiye'nin en önemli seçimlerinden biri olan yerel seçimlerde Hakkari seçmeni nasıl bir karar verdi? Sandıkların açılıp oyların sayılmasıyla birlikte birlikte Hakkari ilinde heyecan doruklara ulaştı. Tüm seçmenlerin ve halkın merak ettiği Hakkari ili ve ilçelerinde kim belediye başkanı oldu? İşte tüm detaylarıyla Hakkari yerel seçim sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları sayfamız.

Hakkari Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Hakkari Çukurca Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Hakkari Hakkari Merkez Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Hakkari Şemdinli Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Hakkari Yüksekova Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

HAKKARİ

Hakkari, Türkiye'nin doğusunda yer alan il ve en kalabalık altmış ikinci şehri. 2018 sonu itibarıyla

286.470 kişilik nüfusa sahiptir. Tamamı Doğu Anadolu Bölgesi'nin doğusunda yer alır. Yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin kırk yedinci büyük ilidir. Güneyinde Irak, batısında Şırnak, kuzeyinde Van, doğusunda ise İran vardır.

Abone Ol Google News
TEI'den Türkiye'yi uçuracak motorlar: TUSAŞ yerli füze, İHA ve helikopter motoru projelerine hız kesmeden devam ediyor
Ekonomi

TEI'den Türkiye'yi uçuracak motorlar: TUSAŞ yerli füze, İHA ve helikopter motoru projelerine hız kesmeden devam ediyor

TUSAŞ Motor Sanayii AŞ (TEI), 35 yıllık teknik birikimi, sahip olduğu altyapı ve kalifiye iş gücüyle hem ulusal hem de uluslararası projelerde hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Bu yıl 25 adet T-70 Kara Şahin helikopteri motoru teslimatını planlayan şirket, bunlardan 14'ünü teslim etti. Anka, Akıncı ve Aksungur İHA'ları için tasarlanan TEI-PD170 motorunun 13 motorluk ilk parti seri imalatını gerçekleştiren şirket, yerli füze, insansız hava aracı ve helikopter motoru projelerine devam ediyor.
Hayatın, aşkın ve tutkunun şairi: Fars edebiyatının büyük dehası Sâdi Türkçe’de
Hayat

Hayatın, aşkın ve tutkunun şairi: Fars edebiyatının büyük dehası Sâdi Türkçe’de

Fars dili ve düşüncesinin en büyük dehalarından Sâdi Şirâzî’nin yaşamını ve eserlerini anlatan "Sadi: Hayatın, Aşkın ve Tutkunun Şairi” isimli eser Türkçe’de ilk kez yayımlanırken, onu tüm yönleriyle inceliyor. Düzyazıda ve şiirde en önemli klasik Fars dili kalemlerinden Sâdi, 13’üncü yüzyılda yaşadı, asırlar boyunca bilgeliğin ve sevginin simgesi olarak benimsendi.
Rus turistlerden Türkiye çağrısı: Hiç korkmadan çıkın gelin
Ekonomi

Rus turistlerden Türkiye çağrısı: Hiç korkmadan çıkın gelin

Tüm dünyayı etkileyen koronavirüse karşı alınan tedbirlerle, salgından en az etkilenen ülke Türkiye oldu. Bu sayede yabancı turistlerin gözde merkezi de Türkiye oldu. Salgından en çok etkilenen ülkelerden Rusya'dan, normalleşme adımlarıyla 10 Ağustos itibarıyla turistler akın akın Akdeniz'e gelmeye başladı. Üç günde yaklaşık 50 bin turist, Antalya'ya geldi. İlk uçaklarla ulaştıkları kentte Kemer ilçesine gelen Rus turistlerde Valeria Osinceva, "Türkiye'ye ilk uçakla geldik. Burayı çok beğeniyorum ve seviyorum. Çok güvenli bir yer ve hiçbir problem yok. Her şey çok güzel. Otel personeli çok ilgileniyor. Servis çok iyi. Herkes Türkiye'ye gelsin" dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.