Seçim Seçim 2019 | Hakkari Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI

Seçim 2019 | Hakkari Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI

Seçim 2019 Hakkari Seçim Sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019'da seçim sonuçlarında hangi partiler öne geçti Hakkari ilinde partilerin oy oranları ve sandık sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları. Hakkari Yerel seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Hakkari seçim sonuçları.
Hakkari seçim sonuçları.

Seçim 2019 yerel seçim sonuçları Hakkari ili ve ilçelerinde son durum ne? Türkiye'nin en önemli seçimlerinden biri olan yerel seçimlerde Hakkari seçmeni nasıl bir karar verdi? Sandıkların açılıp oyların sayılmasıyla birlikte birlikte Hakkari ilinde heyecan doruklara ulaştı. Tüm seçmenlerin ve halkın merak ettiği Hakkari ili ve ilçelerinde kim belediye başkanı oldu? İşte tüm detaylarıyla Hakkari yerel seçim sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları sayfamız.

Hakkari Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Hakkari Çukurca Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Hakkari Hakkari Merkez Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Hakkari Şemdinli Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Hakkari Yüksekova Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

HAKKARİ

Hakkari, Türkiye'nin doğusunda yer alan il ve en kalabalık altmış ikinci şehri. 2018 sonu itibarıyla

286.470 kişilik nüfusa sahiptir. Tamamı Doğu Anadolu Bölgesi'nin doğusunda yer alır. Yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin kırk yedinci büyük ilidir. Güneyinde Irak, batısında Şırnak, kuzeyinde Van, doğusunda ise İran vardır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.