|

Cavaliers, Hill ve Hood'u kadrosuna kattı

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) Cleveland Cavaliers, üç takımın yer aldığı takas sonucunda George Hill ve Rodney Hood'u kadrosuna kattı. Los Angeles Lakers, Cleveland Cavaliers'ın oyun kurucusu Isaiah Thomas'ı takasla kadrosuna kattı.

Yeni Şafak
09:21 - 9/02/2018 Cuma
Güncelleme: 09:33 - 9/02/2018 Cuma
AA
NBA'de gerçekleşen üçlü takasın ardından Cleveland Cavaliers, Sacramento Kings'ten George Hill ve Utah Jazz'dan Rodney Hood'u transfer etti.
NBA'de gerçekleşen üçlü takasın ardından Cleveland Cavaliers, Sacramento Kings'ten George Hill ve Utah Jazz'dan Rodney Hood'u transfer etti.

NBA'de bu sezon beklenen performansın altında kalan Cavaliers, gerçekleşen üçlü takasın ardından Sacramento Kings'ten George Hill ve Utah Jazz'dan Rodney Hood'u transfer etti.

  • Takasta yer alan takımlardan Utah Jazz, Rodney Hood karşılığında Cavaliers'tan Derrick Rose ve Jae Crowder'ı renklerine bağladı. Kings ise bu takas sayesinde Cavaliers'tan Iman Shumpert ve Jazz'dan Joe Johnson'ı aldı. Öte yandan Cavaliers'ın 36 yaşındaki basketbolcusu Dwyane Wade, ikinci tur draft hakkı karşılığında eski takımı Miami Heat'e gönderildi.


Isaiah Thomas, Lakers'ta

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) Los Angeles Lakers, Cleveland Cavaliers'ın oyun kurucusu Isaiah Thomas'ı takasla kadrosuna kattı.

  • Lakers, gerçekleşen takasla Isaiah Thomas, Channing Frye ve Cavaliers'ın 2018 yılındaki 1. tur draft hakkını alırken, Larry Nance Jr ve Jordan Clarkson ise Cavaliers'ın yolunu tuttu. Boston Celtics'te gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Isaiah Thomas, geçen yıl ağustos ayında Cavaliers'a transfer olmuştu.

#Cleveland Cavaliers
#George Hill
#NBA
#Rodney Hood
6 yıl önce