SALON SPORLARI

Naim Süleymanoğlu'nun vefatını kartvizitten öğrendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti'nin Rize'deki İl Kongresi'nde konuşmasını bitirdiği sırada eski olimpiyat şampiyonu milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nun vefat haberini aldı. Büyük bir üzüntü yaşayan Erdoğan, "Az önce üzücü bir haber aldım. Naim Süleymanoğlu, Rahmet-i Rahman'a kavuştu. Uzun süredir tedavi görüyordu. Ailesine ve yakınlarına Cenab-ı Hak'tan sabır diliyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, efsane sporcumuz Naim Süleymanoğlu'nun vefat haberini Rize'de İl Kongresi'nde yaptığı konuşma sonrasında aldı.

Erdoğan, konuşmasını sonlandırdıktan sonra eline verilen kartvizitten Süleymanoğlu'nun vefatını öğrenirken tekrar kürsüye geldi ve şu ifadeleri kullandı;

  • "Az önce üzücü bir haber aldım. Naim Süleymanoğlu, Rahmet-i Rahman'a kavuştu. Uzun süredir tedavi görüyordu. Ailesine ve yakınlarına Cenab-ı Hak'tan sabır diliyorum."


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.