GÜNEY AMERİKA LİGLERİ

Ronaldinho'nun banka hesabında sadece 6 euro kaldı

Brezilya'nın efsane futbolcularından Ronaldinho, ülkesindeki inşaat işi sebebiyle zor durumda. İzinsiz inşaatlar sebebiyle büyük bir para cezası kesilen yıldız ismin banka hesabında sadece 6 euro kaldığı iddia edildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Bir zamanların unutulmaz futbolcularından Ronaldinho, zor günler geçiriyor. Brezilya basınından UOL Esporte gazetesinin iddiasına göre Ronaldinho'nun banka hesabında sadece 6 'euro'su kaldı.

Ülkesinde izinsiz inşaat yaptığı için devlet tarafından 2 milyon euro para cezası kesilen Ronaldinho'nun cezayı ödeyemediği ve bu yüzden pasaportuna da el konulduğu belirtildi.

İflasın eşiğinde olduğu kaydedilen Ronaldinho'nun 2 milyon euroluk cezasını ödeyememesi halinde bir daha Brezilya'dan dışarı çıkamayacağı iddia edildi.

  • 38 yaşındaki eski futbolcu Barcelona'da efsane haline gelirken ardından Milan, Flamengo, Atletico Mineiro takımlarında forma giymişti.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Rusya'da maç öncesi ısınan futbolcuya yıldırı...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+