Teknoloji Appleın uzun süredir konuşulan iPhone SE2 modeli sızdırıldı

Apple'ın uzun süredir konuşulan iPhone SE2 modeli sızdırıldı

Apple’ın uzun süredir konuşulan modeli iPhone SE2 internete sızdırıldı. Küçük boyutlu telefon sevenler için tasarlanan iPhone SE2’ye ait görseller sosyal medya platformlarında dolaşıyor.

Haber Merkezi Diğer Yeni Şafak
iPhone SE2 konsept tasarımı.
iPhone SE2 konsept tasarımı.

Apple, geçtiğimiz yıl yaşadığı sorunlar nedeniyle satış rakamlarında büyük bir düşüş yaşadı. Firmanın gelirlerini direkt olarak etkileyen bu olumsuzluklara karşı yeni taktikler geliştiren Apple, iPhone SE2 modeliyle satışları artırmayı hedefliyor.

Apple’ın uzun süredir beklenen cihazı iPhone SE2’nin uygun fiyatlı olması bekleniyor. Apple her zaman olduğu gibi bu model için de sessiz sedasız çalışmalarına devam ediyordu. Bu yıl içinde tanıtılması beklenen iPhone SE 2’nin tasarımına ait görüntüler aşağıdaki gibi.

iPhone X’in daha kalın çerçeveli versiyonu gibi görünen cihaz meraklıları tarafından uzun süredir bekleniyordu. iPhone SE2’nin iPhone 5 kasasına oturtulmuş bir iPhone X görünümünde olması muhtemel. Apple tarafından yeni modelin üretimiyle ilgili resmi açıklama yapılmadı.

iPhone XS fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı
TEKNOLOJİ
iPhone XS fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.