Ekonomi Dev arsa icradan satılık

Dev arsa icradan satılık

İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Esenyurt’ta E5 karayoluna komşu 7 bin 936 m2’lik arsa icradan yarı fiyatı olan 13 milyon 888 bin TL’ye satışa çıkacak.

Haber Merkezi IHA
Foto/arşiv
Foto/arşiv

İcraburada.com sitesinde yer alan şartnameye göre, Esenyurt İlçesi, Güzelyurt Mahallesi, Mustafa Kemal Caddesi devamındaki, tapunun 499 ada, 2 parsel numarasında kayıtlı 7.936,53m2 miktarlı arsa vasıflı taşınmazın tamamı muhammen bedel olan 27 milyon 777 bin TL’nin yarısı 13 milyon 888 bin TL ye satışa çıkacak.

Esenyurt’ta E5 yanında bulunan arazi.

18 Temmuz 2019’da saat 14.00’da Büyükçekmece’de satışa çıkacak olan arsanın E5 karayolu ve merkezi konumu ile de dikkat çekiyor. 99 yıllığına TEDAŞ kira şerhi bulunan fakat bölgede yapılan yenileme çalışmaları neticesinde enerji nakil hattının bulunduğu yerden kaldırılmış olduğu ve enerji nakil hattından etkilenmediği tespit edilen arsa, inşaat tarzı E:2.00 T2 ticaret hizmet alanında kalıyor.

İlk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi
EKONOMİ
İlk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi

Tunceli istihdamda ilk 10 il arasında
EKONOMİ
Tunceli istihdamda ilk 10 il arasında

Abone Ol Google News
Filistinli Ebu Zeyyad: İnsanların yeni tanıştığı karantina sürecini Filistinliler 72 yıldır yaşıyor
Dünya

Filistinli Ebu Zeyyad: İnsanların yeni tanıştığı karantina sürecini Filistinliler 72 yıldır yaşıyor

Uluslararası Af Örgütü’nün Kudüs Bölge Ofisi Kampanya Yürütme Sorumlusu 29 yaşındaki Ebu Zeyyad, Tel Aviv yönetiminin “güvenlik sebepleri” nedeniyle seyahat yasağına takıldı. İşgal altındaki Batı Şeria'dan çıkılmasına izin verilmeyen Ebu Zeyyad, insanların sağlık nedenleriyle karantinaya girdiklerini, Filistinlilerin ise 1948'den bu yana siyasal sebeplerle adeta bu karantinaya maruz kaldıklarını belirtti. Ebu Zeyyad, İsrail işgalinin sona ermesini, Filistinlilerin barış ve özgür bir şekilde yaşamasını, yaşanan sorunların sona ermesini diledi.
İmamoğlu şimdi de 3 yıl önceki İSKİ projesini sahiplendi
Gündem

İmamoğlu şimdi de 3 yıl önceki İSKİ projesini sahiplendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İBB Başkanı olduğu dönemde Veysel Eroğlu ile birlikte yaptığı proje ile Haliç'i temizleyerek İstanbul'a nefes aldırmıştı. Ancak CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Haliç'i kendilerinin temizlediğini ima ederek yeni bir çalışma başlattıklarını açıklamıştı. İmamoğlu aradan bir kaç gün geçtikten sonra da Üsküdar'da İSKİ'nin 2017'de yapmaya başladığı 50 milyon liralık projeyi yeniymiş duyurdu. Projeleri yakından takip eden Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, İmamoğlu’nun yaptığı algıyı tek tek çürüttü.
Hamas'tan 10. yılında
Dünya

Hamas'tan 10. yılında "Mavi Marmara' değerlendirmesi: Türkler içindeki kahramanlığı gösterdi

Hamas, Gazze'ye insani yardım götürmek için yola çıkan Mavi Marmara gemisine İsrail askerlerince yapılan saldırının tam anlamıyla bir suç olduğunu ve İsrail sadizmini gözler önüne serdiğini bildirdi. "Yaşananlar, gemideki Türkler başta olmak üzere aktivistlerin içindeki kahramanlığın ne derece büyük olduğunu, hepimize gösterdi. İnsani ilkeler ve kuşatılmış insanlara yardım etmek için çıktıkları bu yolda canlarını veren şehitlerin yaptıklarının da ne kadar asil olduğunu gördü. Gemide olanlar ayrıca, Filistin davasının, Türk halkında edindiği yeri de gözler önüne sermiş oldu" diyen Hamas Sözcüsü Hazım Kasım "Gazze'ye yönelik abluka 13 yılı aştı. Burada insani durum çok kötü. Bu nedenle vakit, öncekilerden daha büyük bir hareketlilik gerektiriyor" ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.