Ekonomi Vadeyi 72 ay için sınırladı

Vadeyi 72 ay için sınırladı

DAP Yapı, yıl biterken yeni bir kampanyaya başladı. Şirket, 72 ay vade,sıfır faiz ve bankasız kefilsiz senetle, isteyene 120 ay vadeli ve 0,98 faiz oranı ile ödeme imkanı sunuyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Kampanya için son tarih 31 Aralık 2018
Kampanya için son tarih 31 Aralık 2018

Kampanyada konut fiyatları 370 bin liradan başlıyor. Kampanyasından yararlanmak isteyenler için son tarih ise 31 Aralık 2018. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, doğru fiyatla konuta ulaşımın önemli olduğunu söyledi.

ALTERNATİF OLUŞTURDU

  • Yılmaz, “Bugüne kadar hep ilkleri gerçekleştiren DAP Yapı olarak şimdi de sektörde 60 ayla sınırlı kalan bankasız, kefilsiz konut alma fırsatını 72 aya yayıyoruz. Öte yandan 120 vade 0,98 faiz oranı ile de alternatif oluşturduk. Sektörün yeni bir heyecana ihtiyaç duyduğu bugünlerde DAP Yapı olarak ev sahibi olmak isteyenlere bütün portföyümüzü açtık. Böylece, en kritik zamanlarda olduğu gibi yılın son günlerinde de Türkiye ekonomisine olan uzun vadeli güvenimizi DAP Holding olarak vurgulamak istedik” dedi.

Evde yeni trend elbirliği sistemi
EKONOMİ
Evde yeni trend elbirliği sistemi

Nef dünyaya açıldı
EKONOMİ
Nef dünyaya açıldı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.