Gündem 20 lira için ölüme tırmandı

20 lira için ölüme tırmandı

Karabük'te evin kapısı arkasından kapanan kadın dışarıda kalınca eve gelen oğlu ve arkadaşı buldukları yöntem ise yürekleri ağza getirdi. çilingir çağırmak yerine ikinci kata tırmanan çocuk ve arkadaşının görüntülerini komşuları cep telefonuyla kaydetti.

IHA
Karabük'te iki çocuk, evin içinde unutulan anahtar için canlarını hiçe saydı.
Karabük'te iki çocuk, evin içinde unutulan anahtar için canlarını hiçe saydı.

Karabük'te evinin anahtarını içeride unutup kapıyı çekerek dışarı çıkan kadına yardım etmek isteyen oğlu ve arkadaşının görüntüleri yürekleri ağza getirdi.

Annesinin dışarıda kalması üzerine bir arkadaşıyla evlerine gelen ortaokul öğrencisi olan çocuk ve arkadaşları buldukları bir merdiveni ikinci kattaki evlerinin açık olan mutfak camına dayadı.

Arkadaşı ile birlikte merdivenle eve tırmanan çocuk kapıyı annesine açtı. Evin küçük oğlu kapından çıkarak aşağıya inerken, arkadaşı ise eve çıktığı merdivenden geri inmesi ise dikkati çekti.

Çilingire 20 lira vermek yerine hayatını hiçe sayan iki çocuğun bu görüntüleri bir vatandaş tarafından cep telefonu ile an ve an kaydedildi.

Evine girebilmek için bulduğu yöntem yürekleri ağza getirdi
OYNAT 01:34
Evine girebilmek için bulduğu yöntem yürekleri ağza getirdi
Karabük'te evin kapısı arkasından kapanan kadın dışarıda kalınca eve gelen oğlu ve arkadaşı buldukları yöntem ise yürekleri ağza getirdi.


/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.