Gündem Kırşehirde köpeklerin saldırdığı kadın yaralandı

Kırşehir haber: Kayseri'den sonra Kırşehir'de köpek saldırısı

Kırşehir'de köpeklerin saldırdığı kadın yaralandı

Kırşehir'in Boztepe ilçesinde kızını okul servis aracına bıraktıktan sonra eve dönen bir kadına köpekler saldırdı. Kadını saldırıdan kurtaran şahıs, "Gittiğimde köpeklerin hepsi üzerindeydi. 9 köpekten sonrasını sayamadım" dedi. Geçtiğimiz günlerde de Kayseri'nin Hacılar ilçesinde sokak köpeklerinin saldırdığı bir öğrenci hayatını kaybetmiş, bir öğrenci de yaralanmıştı.

Haber Merkezi AA
Saldırıya uğrayan kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
Saldırıya uğrayan kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kırşehir'in Boztepe ilçesinde köpeklerin saldırısına uğrayan kadın yaralandı.

Çevirme köyünde yaşayan Sebahat Karaman (56), liseye giden kızını servise bindirdikten sonra evine dönerken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı.

Köpeklerin yaraladığı kadın, komşusunun oğlu tarafından kurtarılarak ambulansla Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Karaman'ı kurtaran Yunus Gökbulut, gazetecilere yaptığı açıklamada, annesinin haber vermesiyle yaklaşık 500 metre uzaktaki olay yerine koşarak gittiğini söyledi.

9 köpekten sonrasını sayamadım

  • Gökbulut, "Annem sabah namazına kalktığında sesleri duymuş. 'Sebahat teyzeyi köpekler yıktı' dedi. Ayakkabılarımı giyip koşmaya başladım. Gittiğimde köpeklerin hepsi üzerindeydi. 9 köpekten sonrasını sayamadım. Kurtardığım kadının giysileri parçalanmıştı. Evden battaniye getirdim. 112 Acil Servisi arayıp muhtara haber verdim" diye konuştu.

Karaman'ın, bir yıl önce de köyde köpeklerin saldırısına uğradığı öğrenildi.

Sokak köpekleri öğrencilere saldırdı: 1 ölü
GÜNDEM
Sokak köpekleri öğrencilere saldırdı: 1 ölü

Sokakta dehşeti yaşadı: Aç kalan köpekler ilkokul öğrencisine saldırdı
GÜNDEM
Sokakta dehşeti yaşadı: Aç kalan köpekler ilkokul öğrencisine saldırdı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.