Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Hayat Görevimiz Tehlike 7nin çekimleri eylül ayında başlıyor 2021de vizyonda olacak

Görevimiz Tehlike 7’nin çekimleri eylül ayında başlıyor: 2021'de vizyonda olacak

Koronavirüsten nasibini alan Görevimiz Tehlike 7 çekimleri durmuştu. 21 Temmuz olan vizyon filmin vizyon tarihi ertlenmişti. Eylül ayında yeniden çekilmeye başlayacak olan film 19 Kasım 2021’de vizyona girecek.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Görevimiz Tehlike 7’nin çekimleri eylül ayında başlıyor: 2021de vizyonda olacak
Görevimiz Tehlike'nin başrol oyuncusu Tom Cruise.

Görevimiz Tehlike 7’nin Venedik’te gerçekleşecek olan çekimleri koronavirüsü salgını nedeniyle ertelenmişti. Filmin yapım ekibinde yer alan Tommy Gormley, BBC Radio’nun bir programına katılarak, ara vermiş oldukları çekimlere eylül ayında devam etmeyi planlandıklarını açıkladı.

Christopher McQuarrie’nin yönettiği yeni Görevimiz Tehlike filminin, üç ay içerisinde tekrar çalışmaya başlayabileceğini ve Mayıs 2021’e kadar da tamamlanabileceğine inandığını aktaran Gormley, “Eylül ayında tekrar çekime başlamayı umuyoruz. Çekimden önce Venedik’te günler geçirdik, her şey başladığında merkez üssündeydik. Bu yüzden prodüksiyonlara ve sete ara verilmesi gerekiyordu” ifadelerini kullandı.

Gormley ayrıca en başta çekim yapmayı planladıkları ülkelerin hepsinde çekim yapmafikrinin deavm ettiğini söyleyerek, “Film endüstrisindeki her insan için işe geri dönmeliyiz. Bunu güvenli bir şekilde yapmalı ve meslektaşlarımızı korumalıyız, bunun gerçekleşmesi için gayretle çalışıyoruz ”dedi.

21 Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanan Görevimiz Tehlike 7’nin vizyon tarihi de ertelendi, film 19 Kasım 2021’de vizyona girecek.

Tom Cruise ve Elon Musk'tan bir ilk: Uzayda film çekecekler
HAYAT
Tom Cruise ve Elon Musk'tan bir ilk: Uzayda film çekecekler

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.