Hayat Saçların dökülmesini engelliyor

Saçların dökülmesini engelliyor

Üzüm çekirdeği, dökülme probleminin azalmasına yardımcı oluyor, saçların güçlü ve parlak olmasını sağlıyor, zayıflamış saç tellerini ve köklerini güçlendirerek dökülmesini engelliyor.

Haber Merkezi İhlas
Üzüm çekirdeği ekstresi, saçların büyüme evresinde daha uzun süre kalmasını sağlayarak dökülme probleminin azalmasına yardımcı oluyor.
Üzüm çekirdeği ekstresi, saçların büyüme evresinde daha uzun süre kalmasını sağlayarak dökülme probleminin azalmasına yardımcı oluyor.

Üzüm Çekirdeği saçların dökülmesini önlüyor ve saçlara yeniden sağlık kazandırıyor.

Prof. Dr. Murat Türkoğlu, kadınlardaki saç dökülmesi problemini önleme ve gidermede, kişiye özel ürünlerin kullanımının önemine dikkat çekerek, kadınların günlük hayatta kullandıkları şampuanı doğru seçerek saç dökülmesi problemine karşı önlem alabileceğini söyledi. Prof. Dr. Murat Türkoğlu, “Dünyanın en güçlü antioksidanlarından biri olan üzüm çekirdeği ekstresi, saçların büyüme evresinde daha uzun süre kalmasını sağlayarak dökülme probleminin azalmasına yardımcı oluyor, saçların güçlü ve parlak olmasını sağlıyor, zayıflamış saç tellerini ve köklerini güçlendirerek dökülmesini engelliyor" dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.