Teknoloji BİM 500 TLnin altında akıllı telefon satacak

BİM aktüel ürünler listesi: BİM'den 499 TL'ye akıllı telefon fırsatı

BİM 500 TL'nin altında akıllı telefon satacak

BİM aktüel ürünler listesine eklediği telefon ile herkesi telefon sahibi yapmayı hedefliyor. 500 TL’nin altında fiyat etiketi ile 13 Temmuz’da Vestel Venüs 5000 cep telefonunu satışa sunacak olan BİM, telefon piyasasını Temmuz ayında alt üst etmeyi planlıyor. Telefon satışları ile ilgi gören BİM, 500 TL'nin altında bir fiyata ilk defa akıllı telefon satışa sunuyor. Buna ek olarak aktüel ürünler listesine eklediği diğer ürünlerle BİM, uygun fiyata müşterilerini ihtiyaçları ile buluşturacak. İşte 13 Temmuz aktüel ürünler listesinde yer alan diğer indirimli ürünler...

Yeni Şafak
BİM indirimli ürünler listesinde bu hafta Vestel Venüs 5000 cihazı yer alıyor.
BİM indirimli ürünler listesinde bu hafta Vestel Venüs 5000 cihazı yer alıyor.

13 Temmuz BİM aktüel ürünler listesi ile ortalığı kasıp kavurmaya geliyor. Yine piyasa fiyatının çok altında fiyatlar ile ürün satacak olan BİM, satışa sunacağı telefon ile herkesi cep telefonu sahibi yapacak. 500 TL’nin altında herkesin ulaşabileceği bir fiyat etiketi ile Vestel Venüs 5000 satacak.

BİM 13 Temmuz aktüel ürünler listesinde görülmemiş indirim! 500 TL'nin altında akıllı telefon satacak

Türkiye’nin önde gelen marketler zincirinden biri olan BİM, her hafta olduğu gibi telefonun haricinde aktüel ürünler listesine eklediği diğer ürünler ile müşterileri uygun fiyatlı ürünler ile buluşturacak. Lakin 13 Temmuz BİM aktüel ürünler listesine bakıldığında müşterilerinin en çok ilgisini çekecek ürün 500 TL fiyat etiketi ile satışa sunacağı Vestel Venüs 5000 telefon olacak.

Piyasa 699 TL ile 799 TL arasında fiyat etiketi ile satışa sunulan Vestel Venüs 5000’i BİM 13 Temmuz tarihin de 499 TL fiyat etiketi ile satışa sunacak. BİM’in fiyatına göre tam bir fiyat performans ürünü olan Vestel Venüs 5000, kullanıcılarının günlük işlemlerini kolaylıkla karşılayabilecek. İnternette sörf, sosyal medya, mesajlaşma platformlarının kullanımı ve birçok oyunu oynamanıza olanak sağlayacak akıllı telefon herkesin ulaşabileceği bir fiyat ile satışa sunulacak.

Vestel Venüs 5000 cep telefonunun özellikleri!

  • -5,0 inç HD ekran
  • - 8MP ana kamera
  • - 5MP ön kamera
  • - 2230 mAh batarya
  • - Android 6,0,1 Marshmallow işletim sistemi

A101’den bu hafta çifte telefon kampanyası
TEKNOLOJİ
A101’den bu hafta çifte telefon kampanyası

A101 teknoloji ürünlerinde yüzde 50 indirim yaptı
TEKNOLOJİ
A101 teknoloji ürünlerinde yüzde 50 indirim yaptı

BİM 850 TL daha ucuza satacak
TEKNOLOJİ
BİM 850 TL daha ucuza satacak

5 Temmuz A101 aktüel ürünler listesi
TEKNOLOJİ
5 Temmuz A101 aktüel ürünler listesi

BİM aktüel ürünler listesi

BİM söz konusu ürünün haricinde 13 Temmuz aktüel ürünler listesine eklediği diğer ürünlerle de müşterilerinin ihtiyacına yönelik büyük indirim fırsatları sunmaya devam ediyor. İşte BİM’in 13 Temmuz aktüel ürünler listesinde yer alan diğer ürünleri…

REKLAM

BİM, her hafta olduğu gibi bu sefer de aktüel ürünler listesine eklediği ürünler ile müşterilerini memnun edecek gibi görünüyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan BİM, uygun fiyatları ile müşterilerini karşılayacak.

A101 aktüel ürünler listesinde yer alan ürünlere de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 12 Temmuz A101 aktüel ürünler listesinde yer alan teknolojik ürünler yüzde 50 indirim ile satışa sunulacak.

Bir sonraki hafta yayınlanacak olan BİM aktüel ürünler listesindeki ürünleri buradan takip edebilirsiniz.

5 Temmuz A101 aktüel ürünler listesi için tıklayınız

12 Temmuz A101 aktüel ürünler listesi için tıklayınız

OYNAT 02:47
"Vestel'in bugüne kadar geliştirdiği en iyi telefon"
MWC 2017 turu kapsamında Vestel'in standına konuk olduk. Vestel Akıllı Telefonlar Ürün Müdürü Melih Çoğan, Vestel'in ilk tepe seviye akıllı telefonu Venus Z10'u anlattı. İşte Venus Z10'un detayları.../**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.