Teknoloji BİM 249 TLye tablet satacak

BİM 24 Ağustos aktüel ürünler listesi: 249 TL'ye tablet satacak!

BİM 249 TL’ye tablet satacak

BİM 24 Ağustos aktüel ürünler listesini yayınladı. Yayınladığı katalogda yine piyasa fiyatının yarısının da altında fiyat etiketine sahip ürünler yer alıyor. İşte BİM’in 24 Ağustos aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

Haber Merkezi Yeni Şafak
BİM 24 Ağustos aktüel ürünler listesini yayınladı.
BİM 24 Ağustos aktüel ürünler listesini yayınladı.

BİM 24 Ağustos aktüel ürünler listesini yayınladı. Bu hafta yeni ürünlerle dolu yepyeni bir liste açıklayan BİM, uygun fiyata tablet satışa sunmaya hazırlanıyor. 24 Ağustos tarihli listesinde çocuklar için akıllı saate de yer veren perakende marketler zinciri BİM, her yaşta herkesi bu hafta mutlu etmeyi planlıyor.

BİM buna ek olarak okul döneminin yaklaşması ile birlikte 24 Ağustos aktüel ürünler listesinde okul gereçlerine de yer vermeye başladı. Önümüzdeki dönemde yayınlayacağı listelerde bu tür ürün yelpazesini genişleteceğini düşündüğümüz BİM, okul çağında çocukları olanları bütçelerini rahatlatacak gibi görünüyor.

BİM 24 AĞUSTOS AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ!

BİM, 24 Ağustosta satışa sunmayı planladığı ve dikkat çeken bu ürünlerin yanı sıra yüzlerce ürünü de indirimli fiyattan satmayı planlıyor. Haftalık yaptığı kampanyalar ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını uygun fiyat ile karşılamasına olanak sağlayan BİM, bu haftada yaptığı indirim ile geleneğini bozmayacak.

Lakin 24 Ağustos tarihli indirim listesinde yer alan Hometech HT C8 marka tablet fiyatı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Ayrıca Alcatel tarafından tamamen çocuklar için tasarlanmış akıllı takip saati de ailelerin ilgisini çekeceğe benziyor.

BİM BU HAFTA UYGUN FİYATA TABLET SATIŞA SUNUYOR!

İlk bakışta fiyatı ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Hometech HT C8 marka tablet, özellikleri ile de kullanıcılarının günlük ihtiyacını karşılayacak seviyede donanımı bünyesinde barındırıyor. Tablet ihtiyacı olan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan tablet, BİM’in 24 Ağustos aktüel ürünler listesinde 249 TL fiyat etiketi ile listeleniyor.

REKLAM

HOMETECH HT C8 TABLETİN ÖZELLİKLERİ!

 • - 4 çekirdekli işlemci (1.3 GHz)
 • - 7,85 inç ekran
 • - 1GB RAM
 • - 16GB dahili hafıza
 • - 2MP kamera
 • - 0,3MP ön kamera
 • - SIM kart desteği
 • - Android 7.0 (Nougat)

BİM’DEN AKILLI ÇOCUK TAKİP SAATİ!

Alcatel tarafından üretilen akıllı çocuk takip saati, çocuklarınızı anlık takip edebilmenize olanak tanıyor. Panik butonu ve çocuğunuz evden çıktığı anda bildiren akıllı takip saati çocuğunuzun güvende olmasına olanak sağlıyor. Ayrıca saat üzerinden sizin belirlediğiniz 10 kişi çocuğunuz ile iletişime geçebiliyor.

ALKATEL AKILLI ÇOCUK TAKİP SAATİ ÖZELLİKLERİ!

 • - Sizin belirlediğiniz 10 kişi saate arama gerçekleştirebilir saatten de 10 kişi aranabiliyor.
 • - Acil durum tuşu
 • - LED ekran
 • - Suya ve toza dayanıklı
 • - SIM kart desteği
 • - Belirlenen alanın dışına çıkıldığında bildirim ile uyarı gelir
 • - Çocuk evden çıktığında uyarı gelir.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ!

BİM her hafta olduğu gibi 24 Ağustos aktüel ürünler listesine eklediğin ürünler ile yine büyük indirim kampanyalarına imza atacak. Başta piyasaya göre yarı fiyatının da altında bir fiyat etiketi ile tablet satışa sunacak olan BİM, uygun fiyatlı akıllı çocuk takip saati ile de ailelerin büyük bir yükten kurtarmış olacak. Ayrıca haftanın yıldızları listesine eklediği indirimli yüzlerce ürünle de müşterilerinin cebini ferahlatacak.

BİM'in önümüzdeki haftalarda yayınlayacağı diğer aktüel ürünler listelerinden haberdar olmak istiyorsanız yenisafak.com'u takip edebilirsiniz.

WhatsApp'tan gelen BİM mesajına dikkat!
TEKNOLOJİ
WhatsApp'tan gelen BİM mesajına dikkat!

A101’den General Mobile kampanyası
TEKNOLOJİ
A101’den General Mobile kampanyası
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.