Teknoloji Samsungdan dört arka kameralı telefon sürprizi

Samsung’dan dört arka kameralı telefon sürprizi

Samsung, Ekim ayı içerisinde düzenleyeceği '4x fun A Galaxy Event' etkinliğinde dört arka kameraya sahip Galaxy J serisine ait olacağı düşünülen yeni bir akıllı telefonun sinyallerini verdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Telefonun arka kısmında yer alacak dört kameranın dizilişi görseldeki gibi olacağı düşünülüyor.
Telefonun arka kısmında yer alacak dört kameranın dizilişi görseldeki gibi olacağı düşünülüyor.

Son dönemde popüler olan üç ve üzeri arka kameraya sahip akıllı telefon haberine bir yenisi daha eklendi. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yayınladığı bir görselde, dört arka kameraya sahip olacağı düşünülen yeni bir akıllı telefonun müjdesini verdi.

Samsung’un 11 Ekim Perşembe günü gerçekleştireceği '4x fun A Galaxy Event' etkinliğinin görselini paylaşması, dört kameralı yeni bir Samsung modeli söylentilerini destekler türden oldu. Galaxy J serisine ait olacağı düşünülen yeni telefon hakkında henüz net net bir bilgi yok.

11 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek etkinliğin görseli.

Fakat Samsung’un sızıntı haberlerini paylaşan güvenilir bir Twitter kullanıcısının yapmış olduğu 'Samsung Camera Camera Camera Camera' paylaşımını hatırlatmakta fayda var.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.