Ekonomi AVMlere 1 günlük tatilde yeni gelişme

AVM'lere 1 günlük tatilde yeni gelişme

Ankara Valiliği’nin daha önce Başkent’te Ramazan bayramının ilk günü kapalı olacağını duyurduğu AVM’lerle ilgili sürpiz bir gelişme yaşandı. Bu bayramda inisiyatif AVM’lere bırakıldı. Ankara’da AVM’ler bugün 14.00’da açılabilecek, karar önümüzdeki bayramların birinci günleri ve 1 Ocak’ta uygulanacak.

Haber Merkezi Diğer
Alışveriş Merkezi
Alışveriş Merkezi

Ankara Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü’nün 7 Haziran’da Ankara’daki AVM’lere gönderdiği ‘AVM’lerin Ramazan ve Kurban bayramlarının 1’inci günü ile her yıl 1 Ocak’ta kapalı olacağı’ yönündeki talimatın, bu bayramda uygulanmayacağı öğrenildi.

AVM'LERİN İNSİYATİFİNE BIRAKILDI

Hürriyet'in haberine göre, yarın kentteki AVM’lerin açık ya da kapalı olması, AVM yönetimlerinin inisiyatifine bırakıldı.

Öte yandan, kararın geçerliliğini sürdürdüğü ancak bu bayram için ertelendiğini kaydedildi. Ankara Ticaret İl Müdürlüğü tarafından AVM yönetimlerine iletilen bilgi doğrultusunda yarın AVM’ler 14.00-22.00 arasında açık olabilecek.

BİR SONRAKİ BAYRAMA KALDI

Ankara Valiliği’nin kararı doğrultusunda, önümüzdeki bayram(1’inci günleri) ve 1 Ocak’ta, kentteki AVM’ler tatil olacak.

Bu kararın ardından Antalya'da da alışveriş merkezlerinin kapalı olmasına ilişkin karar iptal edildi.

1 hafta olmadan 300 bini aştı
EKONOMİ
1 hafta olmadan 300 bini aştı

4 bin 600 kişinin işine son verecek
EKONOMİ
4 bin 600 kişinin işine son verecek

'Uçan Balık' 2019'da gökyüzüyle buluşacak
EKONOMİ
'Uçan Balık' 2019'da gökyüzüyle buluşacak

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.