Gündem Amanostan geçit yok

Amanos’tan geçit yok

Osmaniye Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Özel Harekat (JÖH) Tabur Komutanlığı timleri, Afrin’deki teröristlerin Türkiye’ye geçiş için kullandığı Amanos Dağları’nda düzenledikleri operasyonlarla terör örgütü PKK mensuplarına göz açtırmıyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
JÖH timleri sıklıkla operasyon düzenliyor.
JÖH timleri sıklıkla operasyon düzenliyor.

Amanoslar’ı, Afrin’den roket ve ağır makineli tüfekler gibi ağır silahlar gibi çok sayıda mühimmat sızdırmak için kullanan teröristlere yönelik subay, astsubay ve uzman erbaşlardan oluşan JÖH timleri sıklıkla operasyon düzenliyor.

Araziyi iyi bilen güvenlik korucularıyla omuz omuza operasyona çıkan JÖH timleri, saldırı hazırlığındaki teröristleri etkisiz hale getirmenin yanı sıra terör örgütüne ait depo ve sığınaklarda ele geçirdiği çok sayıda roketatar, havan ve makineli tüfek mühimmatı ile yaşamsal malzeme ve uyuşturucuyu imha ediyor.

Kobra, kirpi ve ejder zırhlı araçlarıyla Amanos kırsalında arama tarama faaliyetlerini sürdüren timler, terör örgütü PKK mensuplarına büyük darbe vuruyor.

Sıcak çatışma
DÜNYA
Sıcak çatışma

Artık Afrin'deyiz
DÜNYA
Artık Afrin'deyiz

İsyanımız bu hadsizliklere
GÜNDEM
İsyanımız bu hadsizliklere

Geride enkaz bıraktılar
DÜNYA
Geride enkaz bıraktılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.