Gündem İşte dublör

İşte dublör!

Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin ortaya çıkan yeni görüntülerde Kaşıkçı’nın kıyafetleri giydirilen dublörün konsolosluktan çıkışı yer alıyor. Gerçek kimliği Mustafa al-Madani olduğu tespit edilen kişinin daha önce de Sultanahmet Camisi etrafında görüntüleri bulunuyor. Görüntülerde dublör, konsolosluğa Kaşıkçı’dan 2 saat önce giriyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
 Cemal Kaşıkçı’nın dublörünün görüntüleri ortaya çıktı
Cemal Kaşıkçı’nın dublörünün görüntüleri ortaya çıktı

Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu’nda öldürülen Cemal Kaşıkçı’nın dublörünün görüntüleri ortaya çıktı. Kaşıkçı'nın konsolosluktan sağ salim çıktığını göstermek için yapılan dublör numarası güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde Suudi Arabistan’dan gelen ekipte yer alan 1961 doğumlu Mustafa el Madani, Kaşıkçı’nın kıyafetlerini giyip konsolosluğun arka kapısından çıkıyor. Madani’nin, Kaşıkçı’nın kıyafetlerini giydiği ve gözlük taktığı görülüyor. Madani, konsolosluktan çıktıktan sonra Sultanahmet’e gidiyor ve turist gibi dolaşıyor. Madani, akşam 22.25’te otelden, gece 01.25’te de havalimanından ayrıldı.

CIA Başkanı Türkiye'ye geliyor
GÜNDEM
CIA Başkanı Türkiye'ye geliyor

İnfaz timi Kaşıkçı'nın ölümünü videoya aldı
GÜNDEM
İnfaz timi Kaşıkçı'nın ölümünü videoya aldı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.