Hayat 14 Eylül reyting sonuçları İşte en çok izlenen diziler ve programlar

14 Eylül reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar

14 Eylül reyting sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından total sıralamada ilk sıralara yerleşen yapımlar merak ediliyor. Vatandaşlar dün yayınlanan yarışma programlarından ve dizilerden hangisi birinci oldu diye aratıyor. İşte, 14 Eylül 2020 Pazartesi reyting sonuçları...

Haber Merkezi Yeni Şafak
Reyting sonuçları merak ediliyor.
Reyting sonuçları merak ediliyor.

Dizi sezonunun başlamasıyla beraber reyting sonuçları da önem kazandı. Reyting sonuçları 14 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanan diziler arasında hangisinin birinci olduğunu öğrenmek isteyen kişilerin ilgisini çekiyor. Peki 14 Eylül reyting sonuçları sıralaması açıklandı mı?

14 Eylül tüm kanallara ait reyting sonuçları merak ediliyor. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor.

İŞTE 14 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI

Total'de 1.sırada Show TV’de ekrana gelen “Çukur”, 2.sırada TV8’de yayınlanan “Mastercheff Türkiye”, 3.sırada Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Yasak Elma” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada “Çukur”, 3.sırada Star TV’de yayınlanan “Sefirin Kızı” yer aldı.

14 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

7 Eylül reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar
HAYAT
7 Eylül reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.