|

Başrol oyuncusu İçerde'ye veda etti

Show Tv'de yayınlanan 'İçerde' dizisinde oynayan Bensu Soral, diziye veda etti. 'Melek' karakterini canlandıran oyuncu senaryo gereği vurularak öldürüldü. Soral, Instagram hesabından diziye veda ettiğini duyurdu.

Yeni Şafak
09:57 - 25/04/2017 Tuesday
Güncelleme: 10:26 - 25/04/2017 Tuesday
Yeni Şafak
İçerde dizisi, Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.
İçerde dizisi, Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.
Sevilen dizi 'İçerde'nin başrol oyuncusu diziden ayrıldı. Dizide 'Melek' karakterini canlandıran Bensu Soral, senaryo gereği öldürülerek diziye veda etti.

İzleyicileri şaşırtan veda sonrası Instagram hesabından açıklama yapan Bensu Soral'a binlerce yorum geldi. Hayranlarının tepki gösterdiği veda ile ilgili Soral, "Bu meslek bana çok şey öğretti. Öncelikle hep daha iyi olmayı, hep daha ileri gitmeyi, derinleşmeyi, görmediğim ama hep hissettiğim Melek gibi insanlar ile olan koşulsuz sevgiyi ve bu sevgiye layık olabilmek adına gücümün alnımın terince her şeyi yapabilmeyi. Umarım buna layık olabildim, umarım bundan sonraki tüm işlerimde de layık olabilirim. Başta tüm izleyen ve destek veren tüm izleyicilerimiz olmak üzere Ay Yapım ailesine ve çok değerli yönetmenlerime, oyuncu arkadaşlarıma ve ekibimize sonsuz teşekkür, saygı ve sevgilerimle" diye konuştu.




#İçerde
#Bensu Soral
7 years ago