Hayat Çukura sürpriz transferler geliyor

Sinem Kobal ile Kaan Urgancıoğlu'nun Çukur dizisine dahil olacağı iddia edildi- Çukur’a sürpriz transferler geliyor

Çukur’a sürpriz transferler geliyor

Reyting rekortmeni dizi Çukur'da geçtiğimiz bölümlerde üç önemli karakter diziye veda etmişti. Ayrılıkların ardından Çukur kadrosuna kimlerin katılacağı merak konusu oldu. Çukur'a Sinem Kobal'ın yanı sıra Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel, Hakan Kurtaş, Çağan Atakan Aslan'ın da dahil edileceği iddia edildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Sinem Kobal
Sinem Kobal

Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur’dan, son haftalarda üç önemli oyuncu ayrıldı. Dilan Çiçek Deniz, Erkan Avcı ve Berkay Ateş’in veda ettiği Çukur’a hangi oyuncuların katılacağı büyük merak konusu oldu.

Başta Sinem Kobal olmak üzere birçok oyuncunun Çukur kadrosuna katılacağı öne sürüldü. Çukur’a katılacağı iddia edilen diğer oyuncular ise Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel, Hakan Kurtaş, Çağan Atakan Aslan oldu.

Bomba isimler Çukur'da

Son dönemde öne çıkan dizilerin başında gelen Çukur’a Sinem Kobal da dahil olacak. Kenan İmirzalıoğlu ile bir evlilik sürdüren Kobal’ın yeni sezonda kadroya katılacağı iddia edildi.

Sinem Kobal’ın yanı sıra Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel, Hakan Kurtaş, Çağan Atakan Aslan’ın da diziye dahil olacağı öne sürüldü.

Sen Anlat Karadeniz dizisine kadrosuna 5 oyuncu transferi
HAYAT
Sen Anlat Karadeniz dizisine kadrosuna 5 oyuncu transferi

Bir ilke imza attı: Şimdi herkes onu konuşuyor
FOTOĞRAF 10
Title
Um Yaser, Kültürümüze aykırı ancak kadınların işe ihtiyacı var. İnsanlar bizimle eğleniyor ancak umrumda değil. Ben güçlü bir kadınım diyor.
Title
Yaser'le birlikte turistleri gezdiren üç kadın daha var. Kadınlar kendi bölgelerinde turizmin gelişmesini sağlıyor.
Title
Mısır tarihinde bir ilk olan proje, 2015 yılında başlatıldı. 550 kilometrelik dağlık alandaki konar göçer sekiz kabileye ulaşıldı.
Title
Sina Yarımadası'nda kabileler, önce kadın rehber önerisine şiddetle karşı çıktı. Bölgede yürüyüş turları düzenleyen turizm şirketinin sahibi Ben Hoffler, en sonunda en eski kabile Hamada'lara öneriyi kabul ettirdi.
Title
Hamadalar aynı zamanda en küçük ve en fakir kabileydi. Turun ise bazı kuralları var. Yalnızca kadınlar katılabiliyor ve gün batmadan kafile Hamadaların yaşadığı Vadi Şah köyüne dönüyor.
Title
Vadi Şah, çöle uzanan vadinin girişinde. Tura katılanlar rehberlerin yalnızca gözlerinin göründüğü geleneksel kıyafetlerle fotoğraflarını çekebiliyor.
Title
Um Yaser'in yürüyüş macerasına alışması hiç de zor olmamış. Çocukluğundan itibaren dağlarda yürüdüğünü ve tüm vadiyi bildiğini söylüyor. Kendisi işe başladıktan sonra diğer üç kadının da rehber olması için kabileyi ikna ettiğini anlatıyor: Ailelerimizin temel ihtiyaçlarını gidermesi için paraya ihtiyacımız vardı. Çocuklar için battaniyelere, elbiselere... çamaşır makinesine, buzdolabına, okul için kitaplara...
Title
Turda Güney Kore, Yeni Zelanda, Lübnan, Mısır ve Avrupa ülkelerinden turistler vardı. Um Yaser sayesinde rehber olan Um Süleyman, Ayşe ve Selime de grupla birlikteydi.
Title
Hollandalı Marion Salwegter, Bedeviler tarafından korunuyorsanız Güney Sina güvenli bir yer. Evimde hissettim ifadesini kullanıyor. Akşam olduğunda yabancı turistler Hamada kabilesinin köyüne döndü. Um Yaser'in evinde otururlarken turistler rehbere köy yaşamını, evlenmeleri ve boşanmaları sordu. Turizm şirketi yetkilisi Julie Paterson, Bu yolculuk tarihe geçti ve onu konuşuyoruz. Belki de yıllarca kulaktan kulağa yayılacak diyor.
Title
.
Bir ilke imza attı: Şimdi herkes onu konuşuyor
Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı, hikayesini tüm dünyaya duyurdu. Mısır'da turist rehberliği yapan ilk Bedevi kadın olan Um Yaser, nasıl para kazandığını anlattı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.