Hayat EDHOdan Kasaba Doktoruna bomba transfer

EDHO'dan Kasaba Doktoru'na bomba transfer

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin efsane ismi, TRT1'in sürpriz dizisiyle el sıkıştı. Geçtiğimiz aylarda Anka isimli beyaz perde projesinin hem senaryosunu kaleme alan ve hem de başrol oyuncusu olarak kameralar karşısına geçen Ozan Akbaba, Kasaba Doktoru dizisinde rol üstlenecek.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
​EDHOdan Kasaba Doktoruna bomba transfer!
Ozan Akbaba

ATV ekranlarındaki yayın hayatı sona eren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin önemli ismi olan Ozan Akbaba, Kasaba Doktoru dizisine transfer oluyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın hayatı sona erdi ancak yankıları sürüyor. EDHO'nun önemli ismi Ozan Akbaba TRT ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktoru'na transfer oluyor. Geçtiğimiz aylarda Anka isimli beyaz perde projesinin hem senaryosunu kaleme alan ve hem de başrol oyuncusu olarak kameralar karşısına geçen Ozan Akbaba, Kasaba Doktoru dizisinde rol üstlenecek.

TRT'den 3 yeni dizi geliyor
FOTOĞRAF 9
Title
TRT1 ekranlarında bilindiği üzere pazartesi günleri tarihi dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu ekranlara geliyor.
Title
Salı günü gerçek bir hayat hikayesini işleyen Masumlar Apartmanı var.
Title
Perşembe günleri, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı yer alıyor. <br><br>Dizi Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan \"Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı\" dizisi, Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.
Title
Cuma günleri de artık Hacı Bayram-ı Veli’nin tasavvuf dünyasını anlatan Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli yayınlanacak.
Title
Cumartesi günleri, yayına başladığı ilk günden bu yana sevilerek izlenen Gönül Dağı dizisi var.
Title
Pazar günü ise Teşkilat dizisi var.
Title
Kanaldaki yayın akışı ve diziler böyleyken TRT'de yeni diziler ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bomba haberi gazeteci Birsen Altuntaş, Tv100'deki köşesinden duyurdu.<br><br>ÜS Yapım'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı \"Kara Tahta\" dizisinin ardından TRT için ayrıca 2 yeni dizinin daha çekileceği ortaya çıktı.
Title
Bu projelerden biri \"Balkan Ninnisi\"... Şimdilik TRT Dijital için hazırlanan dizinin Üsküp'te çekilmesi planlanıyor. Mehmet Akif Ersoy'un hayatını konu alan Fikret Kuşkan'lı \"Akif\" dizisini çeken ekibin imza atacağı dizi bir romantik komedi olacak ve Üsküplü bir genç kızla bir Türk gencinin aşkını konu alacak. \"Balkan Ninnisi\"ni geçmişte \"Payitaht Abdülhamid\"in de içinde olduğu çok sayıda önemli projeye imza atan Uğur Uzunok ve ekip arkadaşları yazıyor. Dizinin cast çalışmaları yönetmeni belli olduktan sonra başlayacak.
Title
TRT için hazırlanan dizilerden biri de \"Kasaba Doktoru\"... ARC'nin yapımcılığını üstlendiği diziyi Arda Sarıgün yönetecek, projenin senaryosunu ise Barış Erdoğan ile İlker Arslan yazıyor. Projenin cast çalışmaları sürüyor.<br><br>
TRT'den 3 yeni dizi geliyor
TRT son dönemde yayınladığı gerek dönem gerekse gerçek hikayelerin anlatıldığı güncel dizilerle büyük ilgi görmeye devam ediyor. İddialı dizileri ile okuyucuları ekrana kilitleyen TRT'den 3 yeni dizi daha geliyor. İşte detaylar...


ANKA FİLMİNİ ÇEKMİŞTİ

Yaz döneminde de çalışmayı tercih edip kurduğu hayali gerçeğe dönüştüren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncusu Ozan Akbaba, sinema filmi projesiyle hayranlarına benzersiz dakikalar yaşatmıştı. 28 Ocak 2022 sinema salonlarında gösterime giren Anka adındaki projenin gerek senaristliğini üstlenen gerekse kadrosunda oynayan Ozan Akbaba'dan güzel bir haber daha geldi

KEMAL KARAKTERİYLE DÖNÜŞ YAPACAK

Akbaba, TRT1 Kasaba Doktoru dizisinde rol alacak. TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kahraman doktorların öyküsünün konu olarak işleneceği Kasaba Doktoru isimli yepyeni bir dizi projesiyle el sıkışan Ozan Akbaba burada Kemal karakteri ile ekranlara bomba gibi dönüş yapmaya hazırlanıyor.

İngiltere'de ülke genelini kapsayan sıcak hava dalgasına ilişkin
Dünya

İngiltere'de ülke genelini kapsayan sıcak hava dalgasına ilişkin "üçüncü derece sıcaklık" uyarısı yapıldı

İngiltere Sağlık Güvenliği Ajansınca (UKHSA) yayımlanan üçüncü derece sıcaklık uyarısı 14 Ağustos'a kadar sürecek. Ülkenin bazı bölgelerinde sıcaklığın 35 santigrat dereceye çıkması bekleniyor.
Dört yaşındaki çocukta maymun çiçeği tespit edildi
Hayat

Dört yaşındaki çocukta maymun çiçeği tespit edildi

Robert Koch Enstitüsü (RKI), Almanya’da 4 yaşındaki bir çocukta maymun çiçeği virüsü tespit edildiğini duyurdu.

Dünyada hızla artan maymun çiçeği virüsü Almanya’da çocuklara da sıçradı. Robert Koch Enstitüsü (RKI) tarafından yapılan açıklamada, Pforzheim kentinde enfekte olan 2 yetişkin ile yaşayan 4 yaşındaki bir kız çocuğunda maymun çiçeği virüsünün tespit edildiği bildirildi

ABD'de tarım dışı verimlilik ikinci çeyrekte beklenenden az düşüş gösterdi
Dünya

ABD'de tarım dışı verimlilik ikinci çeyrekte beklenenden az düşüş gösterdi

ABD'de tarım dışı iş gücü verimliliği, bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 4,6 azalarak beklenenden az düşüş gösterirken, birim emek maliyeti yüzde 10,8 artarak beklentileri aştı. ABD Çalışma Bakanlığı, nisan-haziran dönemine ilişkin tarım dışı iş gücü verimliliği ve birim emek maliyeti verilerini açıkladı. Buna göre, ülkede tarım dışı iş gücü verimliliği, bu yılın ikinci çeyreğinde bir önceki çeyreğe kıyasla yüzde 4,6 azaldı. Söz konusu veriye ilişkin piyasa beklentisi, yüzde 4,7 azalması yönündeydi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.