Hayat Emir Bahattin Diriliş Ertuğruldan ayrılıyor

​Diriliş Ertuğrul'da veda: Ali Savaşçı diziden ayrılıyor

Emir Bahattin Diriliş Ertuğrul'dan ayrılıyor

Her çarşamba yeni bölümleriyle ekrana gelen ekranların reytingi birincisi Diriliş Ertuğrul 134.bölümü izleyicisiyle buluşacak. Yeni bölümde Emir Bahattin'i canlandıran Ali Savaşçı diziden ayrılıyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Diriliş Ertuğrul'un baş rolünde Engin Altan Düzyatan oynuyor.
Diriliş Ertuğrul'un baş rolünde Engin Altan Düzyatan oynuyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi 134.bölümü ile ekrana geliyor. TRT 1 ekranlarına izleyicisini ekrana kilitleyen, ülkemizde olduğu kadar yurt dışında da geniş bir coğrafyada ilgi ve beğeniyle izlenilen “Diriliş Ertuğrul” dizisinin 134.bölümü ile bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek.

Merakla beklenen yeni bölümde dizide bir ayrılık yaşanacak. Emir Bahattin rolünde izlediğimiz oyuncu Ali Savaşçı diziden ayrılacak.

Emir Bahattin, Moğolların emrinde kendi devletinin çıkarlarını hiçe sayan bir karakter olarak karşımıza çıktı.

Ertuğrul’un Emir Bahattin'e haddini bildirmesi
OYNAT 07:39
Ertuğrul’un Emir Bahattin'e haddini bildirmesi
Diriliş Ertuğrul'da Emir Bahattin karakterini oynayan Ali Savaşçı diziden ayrılıyor. Ali Savaşçı, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelmesi beklenen dizinin 126'ncı bölümündeki 'Ertuğrul'un Emir Bahattin'e haddini bildirmesi' sahnesiyle hafızalara kazınmıştı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.