Hayat Kuruluş Osman kadrosuna yeni bir isim

Kuruluş Osman kadrosuna yeni bir isim

‘Kuruluş Osman’ın bu akşam ekrana gelecek 24’üncü bölümünde, kadroya katılan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu ilk kez izleyiciyle buluşacak. Bozoğlu, Dündar Bey’in eşi Hazal Hatun rolüyle hikayeye dahil olacak.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Yeşim Ceren Bozoğlu
Yeşim Ceren Bozoğlu

Dirilişi Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Son bölümde Alişar’ın itirafları ile gerçekleri öğrenen ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Dündar Bey, oğlu Bahadır’ın annesi Hazal Hatun’un Kayı Obası’na gelişi ile önemli bir destekçi kazanacak. Hazal Hatun’un gelişi, Zöhre Hatun ise için yeni bir meydan okuma olacak.

Dündar Bey’in eşi Hazal Hatun rolüyle hikayeye dahil olan ünlü isim ise Yeşim Ceren Bozoğlu oldu.

Yeşim Ceren Bozoğlu.

Hazal Hatun’un obaya gelişi dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey ve Kayı Obası, Bizans tuzağına karşı ne yapacak? Osman Bey, Moğollara karşı mücadeleyi nasıl örgütleyecek? Osman Bey, Türkmen obalarından beklediği desteği alabilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Dündar tarafından Alişar’la evlendirilen Aygül’ün akıbeti ne olacak? Bu sorular ‘Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Kuruluş Osman dizisindeki hata gözlerden kaçmadı
HAYAT
Kuruluş Osman dizisindeki hata gözlerden kaçmadı

Engin Altan Düzyatan'dan 'Kuruluş Osman' açıklaması: Haberimiz yok yani
HAYAT
Engin Altan Düzyatan'dan 'Kuruluş Osman' açıklaması: Haberimiz yok yani
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.