Hayat TRT Arşiv açıldı

TRT Arşiv açıldı

TRT, geçmiş zamanlara ait arşivini internet üzerinden erişime açtı. Programlardan dizilere, yarışmalardan yakın siyasi tarihin akıllarda kalan ya da kalmayan birçok anına, unutulmaz gollerden gündelik hayatın “Komikli video” kavramı çıkmadan önceki detaylarına kadar devasa bir arşiv sunan TRT, artık sadece internet uzaklığında.

Yeni Şafak
TRT Arşiv internet üzerinden erişime açıldı.
TRT Arşiv internet üzerinden erişime açıldı.
TRT Arşiv internet üzerinden erişime açıldı. Programlardan dizilere, yarışmalardan yakın siyasi tarihin akıllarda kalan ya da kalmayan birçok anına, unutulmaz gollerden gündelik hayatın “Komikli video” kavramı çıkmadan önceki detaylarına kadar devasa bir arşiv sunan TRT'ye buradan ulaşabilirsiniz.

İnternet sitesinin açılış sayfasında 1968'ten 2015'e kadar istediğiniz yıla ait yüklenen bütün yapımlara ulaşma imkanına sahipsiniz. Onun dışında da Kişiler, Zaman, Yer, Olay, Programlar, Diziler, ve Özel Videolar kategorileri üzerinden gezebiliyorsunuz.

'İsimsizler'in isimsiz fenomeni Derman
HAYAT
'İsimsizler'in isimsiz fenomeni Derman

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.