Koronavirüs 21 Ekim koronavirüs tablosu Vakaların yarıya yakını 30 yaşın altında

21 Ekim koronavirüs tablosu: Vakaların yarıya yakını 30 yaşın altında

Sağlık Bakanlığının sitesinde yer alan Koronavirüs Bilgilendirme Sayfası'ndaki veriler güncellendi. 21 Ekim koronavirüs tablosu incelendiğinde vaka ve vefat sayısında düne göre düşüş olduğu gözleniyor. Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile artık vakaların yarıya yakının 30 yaşın altında olduğunu duyurdu ve vatandaşları uyardı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​21 Ekim koronavirüs tablosu
Arşiv

Bugünün koronavirüs bilgileri Sağlık Bakanlığının sitesine yüklendi. Sitede yer alan 21 Ekim koronavirüs tablosu, vaka ve ölü sayısında düşüş gerçekleştiğini gösteriyor. Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada vakaların yarıya yakınının 30 yaşın altında olduğuna dikkat çekti.

Pfizer-BioNTech üçüncü doz aşısının etkinlik oranını açıkladı
KORONAVİRÜS
Pfizer-BioNTech üçüncü doz aşısının etkinlik oranını açıkladı

21 Ekim'de kaç kişi öldü?

  • Güncel verilere göre, son 24 saatte 362 bin 213 Kovid-19 testi yapıldı. Son 24 saatte 128 kişi Kovid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi. 28 bin 465 yeni vaka tespit edildi.

21 Ekim koronavirüs tablosu
21 Ekim koronavirüs tablosu

DSÖ salgının 2022'de de devam edeceği uyarısında bulundu
KORONAVİRÜS
DSÖ salgının 2022'de de devam edeceği uyarısında bulundu

Hastaların yarıya yakını 30 yaşın altında

  • Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden 21 Ekim koronavirüs tablosu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, vakaların yaş ortalamasının düştüğüne dikkat çekerek, "Artık yarıya yakını 30 yaş altında" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz 7 günün koronavirüs verileri

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.