Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Koronavirüs Mesafesiz masalar kaldırıldı

​Mesafesiz masalar kaldırıldı

Mesafesiz masalar kaldırıldı

Koronavirüsle mücadelede kontrollü normalleşme sürecinde kafe, restoran ve işyerlerinde HES kodu, maske, mesafe, hijyen denetimleri yapıldı. Ülke genelindeki denetimlerde esnaflara uyarılarda bulunan polis ve zabıta ekipleri işyerlerinin önünde mesafeye uygun olmayan masaları kaldırdı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
​Mesafesiz masalar kaldırıldı
Dün, Türkiye genelinde 260 bin personelle denetim gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanlığı’nın Kovid-19 mücadele kapsamında başlattığı “Dinamik Denetim Süreci”nde iş yerleri denetlendi, vatandaşlar HES kodu, maske, mesafe, hijyen konularında uyarıldı.

Kırmızı seferberlik: 14 gün evden çıkmayın
KORONAVİRÜS
Kırmızı seferberlik: 14 gün evden çıkmayın
  • Dün, Türkiye genelinde 260 bin personelle denetim gerçekleştirildi. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndaki denetimlerde Havalimanı Mülki Amiri Necip Çakmak ve beraberindeki yetkililer, terminal binasındaki restoran ve kafelerde sosyal mesafe kuralına uyulması konusunda uyarılarda bulundu.

Emniyet güçleri denizde de denetim yaptı.
Emniyet güçleri denizde de denetim yaptı.

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, iş yerlerinin önünde mesafeye uygun olmayan masaları kaldırdı. Başkentte de Ankara Valisi Vasip Şahin, Altındağ ilçesi Çevreli Caddesi’ndeki denetimlere katıldı.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.