Koronavirüs Yasağa rağmen balık tutup, dans ettiler

Yasağa rağmen balık tutup, dans ettiler

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında İstanbul'da yetkililerin sahillerde ve köprülerde balık tutulmasını yasaklanmasına rağmen Galata Köprüsü'ne gelen bir gurup vatandaş, sosyal mesafeye dikkat etmeden balık tuttu. Ayrıca köprü üstünde bir grup genç dans etti

Haber Merkezi DHA
Yasağa rağmen Galata köprüsünde balık tuttular.
Yasağa rağmen Galata köprüsünde balık tuttular.

Galata Köprüsü'ne gelen bir gurup vatandaş, balık tuttu. Köprü üzerinde belli aralarla denetleme yapan polis ekiplerini gören vatandaşlar oltalarını ve balık kovalarını köprü üzerinde bulunan duvarın üzerine sakladı.

Polislerin gitmesini fırsat bilen balıkçılar hayatını tehlikeye atarak köprüden duvarın üzerine atlayarak olta ve balıklarını aldıktan sonra balık tutmaya devam etti.

BİR GRUP GENÇ DE GALATA KÖPRÜSÜ'NDE DANS ETTİ

Köprünün boş olmasından faydalanan bir sürücü de otomobilini sağa çekerek yanındaki 3 kadınla birlikte müziğin sesini açarak sosyal mesafeye dikkat etmeden köprü üzerinde dakikalarca dans etti.

Serbest bırakılan Taylan Kulaçoğlu yeniden gözaltına alınarak tutuklandı
GÜNDEM
Serbest bırakılan Taylan Kulaçoğlu yeniden gözaltına alınarak tutuklandı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.