|

Alex Telles'in menajeri 'Porto' iddialarını doğruladı

Galatasaray'ın Brezilyalı oyuncusu Alex Telles'in Porto'ya transferinin açıklanması artık an meselesi. Geçen sezonu Inter'de kiralık olarak geçiren oyuncunun menajeri Fernando Otto, Portekiz basınına açıklamalarda bulundu ve transferin bitmek üzere olduğunu söyledi.

Yeni Şafak
11:36 - 8/07/2016 Cuma
Güncelleme: 09:02 - 8/07/2016 Cuma
Diğer
Alex Telles 'in menajeri Fernando Otto, oyuncusu için Porto ile görüştüğüni ve transferin açıklanmak üzere olduğunu ifade etti.
Alex Telles 'in menajeri Fernando Otto, oyuncusu için Porto ile görüştüğüni ve transferin açıklanmak üzere olduğunu ifade etti.

Fernando Otto, "Henüz resmileşmeden bu konuyla ilgili fazla bir şey söylemek istemiyorum ama, kesinlikle ilerleme kaydettiğimizi ve transferin bitmek üzere olduğunu söyleyebilirim. Telles operasyonu Porto için bir problem olmayacak. Ben de bekliyorum, Türkiye'deki tatilin bitmesi ile birlikte, Cuma günü daha net bir şeyler olabilir" diye konuştu.Transferdeki rakamlar ile ilgili bilgi vermesi istenen menajer, "Rakamlar, transfer sonrası istenen yüzde gibi konular beni ilgilendirmiyor. Ben sadece Alex Telles için konuşabilirim, ben kulüplerin arasındayım" ifadelerini kullandı.G.Saray Josue'yi reddetti!

  • Öte yandan Portekiz basını, Galatasaray ile Porto'nun 6,5 milyon euroya anlaştığını, rakamı düşürmek için yapılan Josue teklifinin ise sarı-kırmızılılar tarafından kabul görmediğini vurguladı. Sporx'te yer alan habere göre; 6,5 milyon euroluk rakamın da Galatasaray'ın isteği üzerine 1 sene içinde, 2 taksitle ödeneceği kaydedildi.#Alex Telles
#Galatasaray
#Porto
8 yıl önce