|

Beşiktaş'a Bastian Schweinsteiger müjdesi

Beşiktaş'a, Bastian Schweinsteiger'in ardından kulübü Manchester United'dan da sevindirici haber geldi. Kırmızı şeytanlar, Beşiktaş'tan gelen satın alma opsiyonlu kiralama teklifine olumlu yanıt verdi.

Yeni Şafak
11:25 - 20/07/2016 Çarşamba
Güncelleme: 08:37 - 20/07/2016 Çarşamba
Diğer
Bastian Schweinsteiger ile Mario Gomez, EURO 2016'da Almanya kadrosunda yer almıştı.
Bastian Schweinsteiger ile Mario Gomez, EURO 2016'da Almanya kadrosunda yer almıştı.

Yeni sezonda Vodafone Arena'ya dünyaca ünlü bir yıldız getirmek için çalışmalara başlayan Beşiktaş, bu doğrultuda Alman futbolunun simge ismi Bastian Schweinsteiger'in peşine düşmüştü. 31 yaşındaki orta alan oyuncusuyla menajerler aracılığıyla ilk teması kuran yönetim, yıldız isimden olumlu geri dönüş almasının ardından Manchester United yönetiminden de beklediği geri dönüşü aldı.Fanatik'in haberine göre, kırmızı şeytanların yeni menajeri Jose Mourinho'nun kadro alternatifleri arasında yer almayan tecrübeli futbolcu için Kartal'dan gelen satın alma opsiyonlu öneriye sıcak bakan United'ın, resmi kararını bu hafta içerisinde Beşiktaş'a iletmesi bekleniyor.
Anlaşma haberini bekliyor

Geçen hafta Sırp tenisçi Ana Ivanovic'le evlenen ve İtalya'da balayında bulunan Bastian Schweinsteiger'in de, geleceği hakkındaki durumu yakından takip ettiği ve menajerinden sık sık Beşiktaş ile Manchester United arasındaki görüşmeler konusunda bilgi aldığı bildirildi.Geçen sezon Manchester United formasıyla 31 maça çıkan 1,83'lük futbolcu, takımına 1 gol ve 1 asistlik katkı sağlamış; ardından Almanya Milli Takımı'yla birlikte EURO 2016'da 5 maçta boy göstermiş ve 1 gol atmıştı.#Bastian Schweinsteiger
#Beşiktaş
8 yıl önce