|

Douglas Grolli Chapecoense'de

Uçak kazasında 19 oyuncusunu kaybeden Chapecoense ilk transferini yaptı. Cruzeiro'da forma giyen Douglas Grolli'nin eski takımına kiralandığı belirtildi. Brezilya ekibi ayrıca Palmeiras'ın 20 yaşındaki defans oyuncusu Joao Pedro'yu da kiralamaya çok yakın.

Yeni Şafak
09:32 - 21/12/2016 Çarşamba
Güncelleme: 09:53 - 21/12/2016 Çarşamba
Yeni Şafak
Chapeconse kaza sonrası ilk maçına 29 Ocak'ta çıkacak.
Chapeconse kaza sonrası ilk maçına 29 Ocak'ta çıkacak.

Brezilya ekiplerinden Cruzeiro'da forma giyen Douglas Grolli 1 yıllığına Chapecoense'ye kiralandı.Futbol hayatına Chapecoense'de başlayan Douglas Grolli, geçtiğimiz sezonu Ponte Preta ekibinde kiralık olarak geçirmişti.Grolli, Chapecoense'nin yaşadığı uçak kazasının ardından yaptığı ilk transfer oldu. Teknik direktör Wagner Mancini de geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında yeni transferleri açıklayacaklarını duyurmuştu. Henüz Chapecoense'den bu transfere dair resmi bir açıklama gelmese de Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CANMEBOL) resmi sitesinden transferi doğruladı.
Bu arada Brezilya basını Chapecoense'nin yine kiralık olarak anlaşmaya çok yakın olduğu bir diğer ismi açıkladı. Palmeiras'ın 20 yaşındaki defans oyuncusu Joao Pedro'nun yakın zamanda Chapecoense ile sözleşme imzalayacağı bildirildi.#Joao Pedro
#Douglas Grolli
#Chapecoense
7 yıl önce