|

Ferri'nin menajerinden Galatasaray açıklaması

Lyon'da forma giyen Fransız orta saha oyuncusu Jordan Ferri'nin menajeri, Galatasaray'ın oyuncuyla ilgilendiğini doğrulayarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Yeni Şafak
14:52 - 25/01/2017 Çarşamba
Yeni Şafak
Lyon altyapısında yetişen Ferri orta sahada görev yapıyor.
Lyon altyapısında yetişen Ferri orta sahada görev yapıyor.

Lyon'da forma giyen 24 yaşındaki Jordan Ferri 'nin menajeri Galatasaray'ın oyuncuyla ilgilendiği doğrulayarak bir açıklama yaptı.Fransız oyuncunun menajeri konu üzerine yaptığı konuşmada şunları söyledi:


  • "Öncelikle amacımız oyuncunun sezonu Lyon'da tamamlaması ve onun için neyin iyi olacağını görmek. Ancak iki büyük kulüpten gelen teklif bizi düşündürüyor. Şu an Ferri de Lyon'da kalma konusunda tereddüt ediyor. Galatasaray? Evet bizimle iletişime geçtiler. Onlarla görüştük. Galatasaray hedefleri olan büyük bir kulüp ve onların Ferri ile ilgilenmesi ilgi çekici bir olay. Bizi de oldukça düşündürüyor."
Dün Fransız spor gazetesi L'Equipe'te yer alan haberde, bu sezon 21 maçta forma giymesine rağmen Lyon'lu Jordan Ferri'nin takımdan ayrılabileceği ifade edilmişti. Ferri ile ilgilenen takımlar arasında Fiorentina'nın da bulunduğu ancak somut adımları Galatasaray'ın attığı belirtilmişti.


#Galatasaray
#Jordan Ferri
7 yıl önce