SÜPER LİG

İş bitti diye havlu atma lüksümüz yok

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, bugünkü Krasnodar maçı öncesi yaptığı açıklamada, grupta şanslarının bitti gözüyle bakmadıklarını ve sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi.

Ali Kemal Yazıcı Yeni Şafak

Bu sezon zorluklarla mücadele ettiklerini belirten Karaman, “Çözüm üretmeye gayret gösterdik. Zor bir maç olacağını biliyoruz. Eksikler nedeniyle 19 yaş takımdan takviye ile buraya geldik. Biz mücadele edeceğiz. Sonucunu hep beraber göreceğiz” dedi. Trabzonspor Teknik Direktörü, sakatlıkların çokluğu ve gruptaki şansın azaldığı şeklindeki yorumlar nedeniyle takımın fiziksel ve psikolojik olarak durumunun nasıl olduğu şeklindeki soruya ise, “Bizim ‘iş bitti’ deyip de havlu atmak gibi lüksümüz yok. Futbolcularımız da pes etmeyecekler. Psikolojik olarak yılgınlığımız yok ama gerçekten çok üzgünüz. Olabilecek en iyi psikolojik ve fiziksel durumumuzla sahada olacağız. Gücümüzü sonuna kadar kullanacağız” diye konuştu.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Diego Maradona'nın Türk futbolu ve Beşiktaş h...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+