SÜPER LİG

Rıdvan Dilmen'den Şenol Güneş'e öneri

Gemçlerbirliği-Beşiktaş maçının ilk yarısını değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Şenol Güneş'in yerinde olsam Babel ve Quaresma'yı alır, Negredo ile Lens'i çıkarırım" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Süper Lig'in 8. hafta açılış maçında Beşiktaş'ın ilk yarısını 1-0 mağlup kapattığı mücadeleyi değerlendiren Rıdvan Dilmen, Şenol Güneş'in ikinci yarıya Quaresma ve Babel'i oyuna alarak başlaması gerektiğini ifade etti.

NTV Spor yorumcusu Dilmen'in devre arasında yaptığı açıklama şöyle;

  • "Her şeyden önce Beşiktaş kötü oynayabilir, kötü gününde olabilir ama tutukluk çok olmaz. Gitmiyor dikkat edersen oyuncular. Klasik iki santrforun biri kanatta oynadığı için sistem oturmuş görünmüyor. Cenk de çok Negredo'nun yanına girince, Caner'in fazla gelmesi lazım ama o da gelmiyor. Quaresma girecek sanırım. Yine Cenk ve Negredo ile devam etme durumu var. Ben olsam Babel ve Quaresma'yı alır, Negredo ile Lens'i çıkarırım."

Şenol Güneş, ikinci yarıya Negredo ve Lens'in yerine Quaresma ve Babel oyuna dahil ederek başladı. Babel oyunda girdikten iki dakika sonra direkt kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.


Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.