|

Setrak Yelegen resmen Galatasaray'da

Metrodaki fotoğraflarıyla gündeme gelen ve Galatasaray taraftarının sempatisini kazanan 68 yaşındaki Setrak Yelegen, artık Galatasaray bünyesinde çalışacak.

Yeni Şafak
13:59 - 4/03/2016 Cuma
Güncelleme: 14:30 - 4/03/2016 Cuma
Diğer

Setrak Yelegen yoğun ilgi nedeniyle çalıştığı Ermeni Kilisesi'ndeki işinden olmuştu. Sarı-kırmızılı kulüp, işini kaybeden Yelegen'e sahip çıktı.Konuyla ilgili kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle;


Setrak Yelegen... İlk olarak metrodaki görüntüsü ile yansıdı sosyal medyaya. Sarı-kırmızı ayakkabı bağcıkları, montuna elle işlediği 4 yıldızı, bileklikleri ile kısa sürede tüm Galatasaraylıların sevgilisi haline geldi.


Galatasaray taraftarları, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanan Lazio karşılaşmasında bu büyük aşkı dev bir koreografiye dönüştürdü. Medya da bu çok özel Galatasaraylıya kayıtsız kalmadı. Bir anda tüm spor sayfaları, TV ekranları Setrak Yelegen haberleriyle doldu. Ne yazık ki bu yoğun ilgi onun işini kaybetmesine neden oldu.Setrak Yelegen bugün bir kez daha kulübümüzün davetlisi olarak Arena'daydı ancak bu kez geliş amacı farklıydı. Yelegen artık Galatasaray bünyesinde yer alacak. Resmi işlemler başlatıldı. Setrak Yelegen, 7 Mart Pazartesi gününden itibaren, Galatasaray'ın doğduğu yer olan Beyoğlu'ndaki GS Store'da görev almaya başlayacak.

Feda olmazsa yollar ayrılıyor
#setrak yelegen
#galatasaray
8 yıl önce