|

Volkan Demirel 'futbolu bırakıyor' iddiası

Fenerbahçe'nin 34 yaşındaki file bekçisi Volkan Demirel'in, gelecek yıl bitecek olan sözleşmesi yenilenmemesi durumunda futbolu bırakma kararı alacağı iddia edildi.

Yeni Şafak
09:32 - 24/04/2016 Pazar
Güncelleme: 06:55 - 24/04/2016 Pazar
Diğer
Volkan Demirel (Fenerbahçe)
Volkan Demirel (Fenerbahçe)

2002 yılından beri sarı-lacivertli formayı giyen Volkan Demirel'in, gelecek yıl bitecek olan sözleşmesi yenilenmemesi durumunda flaş bir karar alacağı öne sürüldü.Volkan Demirel 3 yıl daha futbol oynamadan futbolu bırakmak istemiyor. Daha önce Galatasaray'da forma giyen Brad Friedel'i sürekli olarak örnek veren Volkan dostlarına, "O, 42 yaşına kadar oynadı. Mondragon 40 yaşına kadar oynadı. Schwarzer diye bir kaleci 40 yaşında Chelsea'ye transfer oldu. Ben de en 38'e kadar oynamak istiyorum. Aslında 40'ı da deviririm ama önce 38'e kadar bir oynayıp göreyim, bakalım neler olacak" dediği belirtildi.
Futbolu bırakabilir

Fakat son dönemde yaşanan gerginlikler ve Yıldırım'ın şampiyonluk kaçarsa, "faturasını futbolcular öder" sözleri Volkan'ın da canını sıkmış durumda.Fotospor'un haberine göre; bu sezon şampiyonluğun kaybedilmesi durumunda Aziz Yıldırım'ın nasıl bir yol haritası çizeceği de tecrübeli kaleci tarafından yakından takip ediliyor. Emre'nin başına gelen gibi bir sıkıntı ile yüz yüze kalmaktan korkmuyor da değil. Volkan'ın gelecek yıl bitecek olan sözleşmesi Fenerbahçe tarafından yenilenmezse futbolu bırakmaya kadar varan bir sürecin yaşanabileceği de konuşuluyor.
#Volkan Demirel
#Fenerbahçe
8 yıl önce