Teknoloji GZT teknoloji devrimlerini MWC 2018den aktarıyor

GZT teknoloji devrimlerini MWC 2018'den aktarıyor

Barselona’da gerçekleşen ve teknoloji dünyası için büyük önem arz eden MWC 2018 etkinliği gzt.com tarafından yerinde takip ediliyor. Yeni nesil sosyal içerik platformu gzt.com’un teknoloji editörleri canlı yayınlarla anlık olarak gelişmeleri paylaşıyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
gzt.com teknoloji editörleri Yunus Emre Şahin ve Nazif Menteş MWC 2018'de Samsung Galaxy S9'u inceliyor.
gzt.com teknoloji editörleri Yunus Emre Şahin ve Nazif Menteş MWC 2018'de Samsung Galaxy S9'u inceliyor.

Mobil Dünya Kongresi olarak Türkçe’ye çevirilen MWC 2018 etkinliği her yıl Barselona’da düzenleniyor. Teknoloji firmalarının yeni ürünlerini tanıttığı fuarı yeni nesil sosyal içerik platformu gzt.com editörlerinin canlı yayınları ve özel içeriklerinden takip edebilirsiniz.

Sosyal medya hesapları üzerinden sürekli olarak canlı yayınlar yapan gzt.com, fuar alanındaki yeni teknolojileri takipçileriyle paylaşıyor. MWC 2018’de her yıl akıllı telefon, bilgisayar ve otomotiv alanlarındaki yeni teknolojiler görücüye çıkıyor. Fuara katılan firmalar arasında Samsung, Apple, Microsoft, Nokia, Huawei, Mercedes, Seat gibi dev isimler yer alıyor.

Abone Ol Google News
Allah'ın hediyesi Zeytinyağı
Hayat

Allah'ın hediyesi Zeytinyağı

Zeytin yaprağı gibi zeytinyağı da Kovid-19’un bulaşmasını önleyip hastalığın tedavisini kolaylaştırıyor. Geleneksel tıbbın vazgeçilmezi zeytin, binlerce yıldır şifa ve tedavi için kullanılıyor. Zeytinyağı, geleneksel tıp kitaplarında Hediye-i Rahman diye adlandırılır. Gastrit, bağırsak tembelliği, kabızlık, hemoroit, mide rahatsızlıkları ve şeker hastalığına karşı etkili olduğu kadar soğuk algınlığını gideriyor ve yüksek ateşi hızla düşürüyor.
Küçük yatırımcıya kazandıracak yeni alan
Ekonomi

Küçük yatırımcıya kazandıracak yeni alan

Teknolojiye yatırım sadece ülkelere ve şirketlere değil, vatandaşa da kazandırıyor. Hisse opsiyonu, Crowdfunding, melek yatırımcı, risk sermayesi gibi finansman modelleri sayesinde tekno-girişimciler desteklenirken; altın-döviz ve faiz sarmalında kalan yatırımcıya da alternatif sunuyor. ESİM Yazılım Y.K. Başkanı Selahattin Esim, Borsa İstanbul Özel Pazar kapsamında yapılacak değişikliklerin firmalara, vatandaşa ve ülkeye sağlayacağı ciddi faydalara dikkat çekti.
Almanya’da ülkücüleri sindirme operasyonu
Dünya

Almanya’da ülkücüleri sindirme operasyonu

Almanya’da hükümeti oluşturan partiler, ülkücü hareket ile bağlantılı derneklerin faaliyetlerini mercek altına alan bir kararı kabul etti. Derneklerin kapatılmasına kadar gidebilecek karara tepki gösteren ATİB Başkanı Durmuş Yıldırım, “Bu tamamen siyasi bir olay. ‘Ülkücüler, Erdoğan taraftarı ve Erdoğan’ı destekliyor’ diyerek, bunun faturasını bize kesmeye kalkıyorlar” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.