Teknoloji GZT teknoloji devrimlerini MWC 2018den aktarıyor

GZT teknoloji devrimlerini MWC 2018'den aktarıyor

Barselona’da gerçekleşen ve teknoloji dünyası için büyük önem arz eden MWC 2018 etkinliği gzt.com tarafından yerinde takip ediliyor. Yeni nesil sosyal içerik platformu gzt.com’un teknoloji editörleri canlı yayınlarla anlık olarak gelişmeleri paylaşıyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
gzt.com teknoloji editörleri Yunus Emre Şahin ve Nazif Menteş MWC 2018'de Samsung Galaxy S9'u inceliyor.
gzt.com teknoloji editörleri Yunus Emre Şahin ve Nazif Menteş MWC 2018'de Samsung Galaxy S9'u inceliyor.

Mobil Dünya Kongresi olarak Türkçe’ye çevirilen MWC 2018 etkinliği her yıl Barselona’da düzenleniyor. Teknoloji firmalarının yeni ürünlerini tanıttığı fuarı yeni nesil sosyal içerik platformu gzt.com editörlerinin canlı yayınları ve özel içeriklerinden takip edebilirsiniz.

Sosyal medya hesapları üzerinden sürekli olarak canlı yayınlar yapan gzt.com, fuar alanındaki yeni teknolojileri takipçileriyle paylaşıyor. MWC 2018’de her yıl akıllı telefon, bilgisayar ve otomotiv alanlarındaki yeni teknolojiler görücüye çıkıyor. Fuara katılan firmalar arasında Samsung, Apple, Microsoft, Nokia, Huawei, Mercedes, Seat gibi dev isimler yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.