Teknoloji Toyota emniyetli araç kullanana indirim yapacak

​Toyota emniyetli araç kullanana indirim yapacak! İşte indirimin detayları

Toyota emniyetli araç kullanana indirim yapacak

Toyota güvenli ve sorunsuz araç kullanan müşterilerine bir sonraki araç kiralama sırasında indirim uygulayacak. Yeni kurduğu araç paylaşım servisi Kinto ile müşterilerini takip edecek olan Toyota, herkesi güvenli sürüşe teşvik etmeyi hedefliyor

Haber Merkezi Yeni Şafak
Toyota tüm kullanıcılarına güvenli sürüşe teşvik etmeyi hedefliyor.
Toyota tüm kullanıcılarına güvenli sürüşe teşvik etmeyi hedefliyor.

Toyota yeni bir pazarlama stratejisini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Yeni kurduğu araç paylaşım servisi Kinto ile kullanıcılarını kontrol edecek olan Toyota, kiralama fiyatlarında indirim yapacak.

Toyota güvenli ve sorunsuz araç kullananlara indirim yapacak!

Toyota Japonya’da Sumitomo Mitsui Auto Service Company ile Kinto isminde bir araç paylaşım servisi kurdu. Bu sistem ile araç kiralayanları takip edecek olan firma, güvenli ve sorunsuz kullanıcılarına emniyetli sürüş ödülü verecek.

Yani ayda 420 ila 950 dolar arasında bir fiyata araç kiralayan Japon otomotiv devi sorunsuz bir şekilde araç kullanan müşterilerine bir sonraki kiralamasında indirim uygulayacak.

Toyota takibi nasıl yapacağını açıklamadı.

Japon otomotiv devi Toyota, indirim uygulayacağı müşterilerini nasıl takip edeceğini açıklamadı. Lakin kaza durumu, hız sınırı, trafik kuralları ve manevra ölçümleri gibi yöntemleri kullanarak söz konusu müşterilerini tespit edecek gibi görünüyor.

Toyota ÖTV indirimli sıfır ve sahibinden ikinci el güncel araç fiyatları
TEKNOLOJİ
Toyota ÖTV indirimli sıfır ve sahibinden ikinci el güncel araç fiyatları

Yeni Toyota Yaris Hybrid tanıtıldı
FOTOĞRAF 18
Title
Toyota Yaris Hybrid bir ilki başardı. Elektrikli otomobil üretiminde büyük bir atılıma imza atan Japon otomotiv devi Toyoya, Yaris modeli ile beklenilen başarıyı gösterdi. ilk olarak 2012 yıkında satışa sunduğu Toyota Yaris Hybrid kullanıcılarının beğenisine sunulduğu günden itibaren satış rakamlarında büyük bir başarıyı yakaladı ve 2018 yılında da rekor üretim bandına ulaştı.
Title
Yeni Toyota Yaris Hybrid, otomobil satışları, bir önceki yıla oranla yüzde 21,5'den yüzde 20,4'e gerilerken, geçen yıl Avrupa'da ilk kez 100 bin bandını aşarak 100 bin 776 satış adedine ulaştı. Devam eden yıl yani 2018’in ilk 10 ayında ise yıl bitmeden 109 bin 859 adetle rekora doğru koşmaya deva ediyor.
Title
Hibrit araba nedir? sorusuna karşılık bir tanımlama yapılması gerekirse, özellikle trafiğin yoğun olduğu anlarda aracın benzin motorunun yerine, elektrik motoruyla çalışmasını sağlayarak, yakıt tüketiminde önemli bir tasarruf sağlayan otomobillere verilen isimdir diyebiliriz. Bu otomobillere iki farklı motor yapısı ile birlikte çalışmasından dolayı melez otomobil de denilmektedir.
Title
Yeni Toyota Yaris Hybrid, baştan aşağı yenilenen tasarımı ile kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Özellikle Teknolojik desteği ve yoğun trafiğin bulunduğu şehirlerde sağladığı yakıt tasarrufu ile kullanıcılarının kendisine çekiyor. İşte yeni Toyota Yaris Hybrid in kullanıcılarına sunduğu özellikler…
Title
Yeni Toyota Yaris Hybrid, sunduğu kalkış desteği sayesinde harekete geçerken veya düşük hızdayken elektrikli motorunu kullanır. Kalkış sırasında kullandığı elektrikli motor sayesinde araç düşük süratte dahi çok iyi tepkiler verir.
Title
Yeni Toyota Yaris Hybrid’in en dikkat çekici özelliklerinden biride sabit hızda seyir hainde iken yakıt tasarrufu sağlaması. Araç sabit hızda seyrederken elektrikli motor devreye giriyor ve benzin tüketimini minimum seviyelere kadar düşürüyor.
Title
Toyota Yaris Hybrid’de kullanılan teknoloji sayesinde her yavaşlama ve durmak için frene basıldığında açığa çıkan enerjiyi araç elektriğe çeviriyor ve bataryalarını şarj ediyor.
Title
Yaris Hybrid, araç durduğu sırada otomatik olarak hem benzinli hem de elektrikli motorunu durduruyor. Böylece egzoz salınımını da en aza indirmeyi hedefliyor. Ayrıca araç harekete geçeceği sırada elektrikli motorunu kullanarak kalkış yaptığından beraberinde yakıt tasarrufu da sağlamış oluyor.
Title
Yaris Hybrid sürücü daha fazla güce ihtiyacı olduğunda iki motorunu birden devreye sokarak kullanıcının motorlardan maksimum verim almasına olanak sağlıyor.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Yeni Toyota Yaris Hybrid tanıtıldı
Toyota Yaris Hybrid bir ilki başardı. Kendi kendini şarj edebilen ve herhangi bir piriz kullanmadan yoluna devam edebilen teknolojiye sahip Toyota Yaris Hybrid, yeni modeli ile de hayranlarını üzerine çekmeye devam ediyor. Yoğun trafik olduğu koşullarda kullanıcısına ciddi oranda yakıt tasarrufu sağlayan Yaris Hybrid, 2018 yılında rekor satış rakamlarına ulaştı ve üretim bandını genişletmeye de devam ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.