Dünya Avustralyada korkunç olay İki piton yılanı mutfak tavanını çökertti

Avustralya'da korkunç olay: İki piton yılanı mutfak tavanını çökertti

Avustralya'da bir evin çatısında dövüştüğü sanılan iki piton yılanı mutfak tavanını çökertti. Erkek olduğu tahmin edilen yılanların toplam ağırlığının 45 kiloyu bulduğu ifade edildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Avustralyada iki piton yılanı mutfak tavanını çökertti
Arşiv

Yerel Nine Network televizyonu, olayın Queensland eyaletinde kırsal Laceys Creek bölgesinde meydana geldiğini belirtti.

Evin sahibi David Tait, dışarıdan eve döndüğünde mutfak tavanının çöktüğünü ve büyük bir parçanın yere düştüğünü görünce hayret ettiğini söyledi.

Yolcu otobüsünde valizden kaçan piton stepneden çıktı
OYNAT 00:49
Yolcu otobüsünde valizden kaçan piton stepneden çıktı
İstanbul'dan Düzce'ye yolcu otobüsüyle gelen yolcunun bagajından kaçan yavru piton paniğe neden oldu. Piton, yolcuların korkulu bakışları arasında saklandığı yersen çıkarıldı.


İki pitonun toplam ağırlığı 45 kilo

Yağmur yağmadığından buna neyin sebep olduğunu araştırmaya koyulan Tait, yatak odası ile oturma odasına giren biri 2,8, diğeri 2,5 metre uzunluğundaki iki piton yılanıyla karşılaştı. İki yılanının toplam ağırlığının 45 kiloyu bulduğu ifade edildi.

Tait, hayvanları yakalaması için eve işin uzmanı olan Steven Brown'u çağırdı. Brown, "Sanırım iki erkek, çatıda yakındaki bir dişi yüzünden dövüşüyordu." dedi.

Erkek yılanlar yakalandıktan sonra doğaya salındı.

Tüm vücudunu piton sardı!
OYNAT 01:01
Tüm vücudunu piton sardı!
Tayland'ın başkenti Bangkok'ta itfaiyeciler halka piton yılanları hakkında ders verdi. Pitonun vücudunu sarması esnasında nasıl davranılması gerektiği öğretildi.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.