Gündem Altın Makasyarışmasındailginç saçlar

Altın Makas yarışmasında ilginç saçlar

Altın Makaslar Yarışıyor Türkiye Şampiyonası Tokat’ta düzenlendi. İlginç saç modellerinin yanısıra Gazi Osman Paşa ile Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun portesinin saça çizilmesi dikkat çekti.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Serbest stil ve tribal kategorilerinde erkek mankenler üzerinde saç modelleri tasarlandı.
Serbest stil ve tribal kategorilerinde erkek mankenler üzerinde saç modelleri tasarlandı.

Tokat’ta düzenlenen Altın Makaslar Yarışıyor Türkiye Şampiyonasında ilginç saç modellerinin yanı sıra Gazi Osman Paşa ile Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun portesini saça çizilmesi dikkat çekti. Tokat Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf Odası tarafından 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi’nde Altın Makaslar Yarışıyor Türkiye Şampiyonası Yerli Erkek Saç Modelleri Yarışması yapıldı. Yurt içi ve yurt dışından yarışmacıların katıldığı şampiyonada kesim-renklendirme, serbest stil ve tribal kategorilerinde erkek mankenler üzerinde saç modelleri tasarlandı.

Gazi Osman Paşa

‘AVRUPALI BİZE ÖZENSİN’

Tokat Berberler Kuaförler Odası Başkanı Turan Ulaşlı, Tokat’ta ses getiren yarışmanın noter huzurunda yapıldığına dikkat çekti. Uluslararası düzeyde yapılan yarışmada yeni stil modellerinin yer aldığını ifade eden Başkan Ulaşlı, kentin tanıtımına katkı sağladıkları için mutlu olduklarını söyledi. Erkek Kuaför Kesim Eğitmeni ve organizatör Menderes Bayır, yarışmaya 15 ülkeden yarışmacı katıldığını ifade etti. Toplamda 60 kuaförün yer aldığı yarışmanın oldukça renkli geçtiğini belirten Bayır, “İnanılmaz müthiş saçları yapan sanatkarlarımız çıktı. Bizler birer yetenek avcısıyız. Ülkemizde böyle oluşumlar olmalı. Trendleri Avrupa’ya özenerek değil, Avrupayı özendireceğimiz müthiş bir konseptle etkinlik hazırladık” diye konuştu.

Başkan Eyüp Eroğlu

TRİBAL SAÇ DÖVMESİ

Yarışmaya jüri üyesi olarak Antalya’dan katılan kuaför Süleyman Tokgöz, Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa ile Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun fotoğraflarını bir mankenin saçına işledi. Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ve 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir’in portrelerini tribal saç dövmesi olarak yaptığını hatırlatan Tokgöz, tribal saç modellerinin yaygınlaşmaya başladığını kaydetti.

Aref'in tedavisi sürüyor
Hayat

Aref'in tedavisi sürüyor

Kobra yılanı tarafından sokulan ve akşam saatlerinde özel bir uçakla Mısır’a getirilen illüzyonist Aref, olaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Aref, bir Suriyeli tarafından kendisine verilen bir gözü kör, hasta ve yaralı, nadir rastlanan bir yılan tarafından sokulduğunu söyledi. Çok hareketsiz duran, öldüğünü zannettiği yılanı, bakımı için kafesinden çıkardığını ve yıkadığını anlatan Aref, kafesine geri koyduğu sırada sağ kolundan ısırıldığını belirtti.
İsveç'ten Trump'a eleştiri: Putin karşısında zayıf kaldı
Dünya

İsveç'ten Trump'a eleştiri: Putin karşısında zayıf kaldı

Finlandiya'daki Trump-Putin zirvesi hakkında konuşan İsveç Dışişleri Bakanı Margot Wallström, "Amerika tarafı, Rusya'nın Kırım'ın yasa dışı ilhakı hakkında hiçbir şey söylemedi" ifadelerini kullanırken, Eski İsveç Dışişleri Bakanı Carl Bildt ise, "Trump, endişe verecek şekilde Putin karşısında zayıf kaldı" açıklamalarında bulundu.
BİM 599 TL'ye bilgisayar satacak
Teknoloji

BİM 599 TL'ye bilgisayar satacak

BİM, 27 Temmuz aktüel ürünler listesi ile birbirinden farklı teknolojik ürünleri bir arada satışa sunmaya hazırlanıyor. Yine piyasa fiyatının altında çok altında satışa sunacağı ürünler arasında ALFA 110A Windows diz üstü bilgisayar, Xiaomi Mi Band 2 akıllı bileklik, Trust 12.500 mAh taşınabilir power bank, Mikodo radyolu müzik kutusu, Trust mikrofonlu oyuncu kulaklığı, Trust klavye, fare ve YouTube tripodlu mikrofon yer alıyor. Söz konusu teknolojik ürünlerin haricinde BİM, 27 Temmuz aktüel ürünler listesinde uygun fiyatlı diğer ürünlerini de listeliyor. İşte 27 Temmuz BİM aktüel ürünler listesinde yer alan diğer ürünler...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.