Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Ankarada PKK operasyonu 32 kişi için gözaltı kararı
Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00

Ankara'da PKK operasyonu: 32 kişi için gözaltı kararı - Son dakika

Ankara'da PKK operasyonu: 32 kişi için gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, terör örgütü PKK/KCK propagandası yapan ve örgütle irtibatı tespit edilen 32 şüpheli hakkında gözaltı kararı verdi.

Haber Merkezi AA IHA
Arşiv
Arşiv

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, PKK/ KCK silahlı terör örgütünün Ankara ilindeki faaliyetlerinin deşifresine yönelik yürütülmekte olan soruşturma kapsamında örgüt propagandası yapan ve örgütle irtibatları tespit edilen 32 zanlı hakkında gözaltı kararı verildiğini belirtildi.

  • Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamada, "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca PKK/KCK silahlı terör örgütünün Ankara ilindeki faaliyetlerinin deşifresine yönelik yürütülmekte olan soruşturma kapsamında örgüt propagandası yapan ve örgütle irtibatları tespit edilen 32 şüpheli hakkında 08.01.2019 tarihinde arama ve gözaltı kararı verilmiştir. Gözaltı işlemleri Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

PKK'nın turnuva tuzağı: Alman terörist öldürülünce ortaya çıktı
GÜNDEM
PKK'nın turnuva tuzağı: Alman terörist öldürülünce ortaya çıktı

Metropollere
saldıracaklardı
GÜNDEM
Metropollere saldıracaklardı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.