|
Gündem

Belediye Pasajı esnafı refaha kavuştu

Yarım asırlık Belediye Pasajı’nda esnafla bir araya gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, pasajda altyapıdan aydınlatmaya kadar sil baştan yenilenerek refah bir ortamın sağlandığını söyledi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
04:00 . 9/01/2023 Pazartesi
Yeni Şafak
Gaziantep Büyük Şehir Belediye Başkanı Fatma Şahin.

Gaziantep Büyük Şehir Belediye Başkanı Fatma Şahin.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yenileme çalışmaları tamamlanan Belediye Pasajı’nı ziyaret ederek esnafla bir araya geldi. Yarım asrı aşkındır hizmet veren Belediye Pasajı’nın, gelen şikayetler üzerine sorunların çözümü için çalışma başlatan Büyükşehir Belediyesi yürüttüğü çalışmaları tamamladı. Alt ve üstyapı çalışmaların tamamlandığı, aydınlatmaların yenilendiği, ıslak zemin çalışmasının yapılarak refah bir ortamın sağlandığı Belediye Pasajı’nda esnafı ziyaret eden Başkan Şahin, esnafla bir süre sohbet ederek, çalışmalar hakkındaki görüşlerini aldı.

BÜYÜK SORUNLARI ÇÖZÜLDÜ

Yürütülen çalışma hakkında açıklamada bulunan Başkan Fatma Şahin, Belediye Pasajı’nın yeni halinin vatandaşlara ve esnafa hayırlı olmasını dileyerek, “Pasaj bizim medeniyetimize, tarihimize uygun bir alışveriş merkezi. Çocukluğumda geldiğim pasajdı. Tadilat ve tamirata ihtiyaç vardı. Çok büyük şikayetler ve sorunlar mevcuttu. Yapılan çalışmalar sonrasında yepyeni oldu” dedi.

YÖNETİCİ VE ESNAF MEMNUN

Buradaki oda başkanı, birlik başkanı ve esnafın çalışmadan memnun olduğunun görüldüğüne değinen Başkan Şahin sözlerini şöyle sürdürdü: “Ekiplerimiz çalışmaları tamamladı. Burası mutluysa biz de mutluyuz. Yaptığımız çalışma vatandaşa dokunuyorsa, yaşam kalitesini arttırıyorsa, vatandaş evine daha kolay ekmek götürüyorsa bu bizim ne kadar doğru iş yaptığımızı gösterir.”

ŞAHİNBEY CADDESİ’NE YENİ GÖRÜNÜM

  • Başkan Şahin, Belediye Pasajı sonrası yine belediye tarafından yürütülen Şahinbey ilçesinde bulunan ve iş yerlerinin ağırlıkta olduğu Hürriyet Caddesi’nde dış cephe yenileme çalışmalarını inceledi. Şahin, 400 metre uzunluğundaki caddede 77 işletmede yapılan cephe yenileme çalışmaları ve 35 binanın dış cephesindeki yapılan işlemler hakkında bilgi aldı.
#Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
#Fatma Şahin
#Belediye Pasajı Yenilendi
21 gün önce
default-profile-img
Belediye Pasajı esnafı refaha kavuştu
Bakan Bozdağ: Amacımız Türk yargısını oluşturmaktır
Tüm tezgahı 5 TL yaptı: 'EYT'den emekli oldum' sevinci vatandaşa da yaradı
Kılıçdaroğlu ilk kez bu kadar net konuştu: Ben kazanırım
Sigortalılık süresi ve prim gün sayısını doldurana emeklilik yolu
Japonya'da iPhone 14 krizi: Yüzlerce yanlış alarm geliyor