|

Mircea Lucescu Berkay Özcan'ı ikna etti

A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, Türk oyuncuları izlemek için Almanya'ya gitti. Rumen teknik adam, Stuttgart forması giyen ve daha önce Ümit Milli Futbol Takımı'nın davetini reddeden Berkay Özcan ile özel olarak görüştü.

Yeni Şafak
14:48 - 14/01/2018 Pazar
Güncelleme: 14:54 - 14/01/2018 Pazar
AA
A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu
A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Almanya 1. Futbol Ligi'nde (Bundesliga) forma giyen Türk oyuncuları izlemek için Almanya'ya gitti.

Dün oynanan Stuttgart-Hertha Berlin maçını izleyen Rumen teknik adamın bugün de Borussia Dortmund-Wolfsburg ve Köln-Borussia Mönchengladbach karşılaşmalarını izlemesi bekleniyor.

Berkay Özcan'ı izledi

Lucescu'nun, Stuttgart-Hertha Berlin maçında, Ümit Milli Takım forması giyen Berkay Özcan'ı izlediği, Borussia Dortmund-Wolfsburg mücadelesinde de Ömer Toprak ve Yunus Mallı'yı takip edeceği bildirildi.

Görüşme olumlu sona erdi

Lucescu, Stuttgart forması giyen ve Ümit Milli Futbol Takımı'nın son oynadığı Malta ve Belçika maçı için kadroya davet edilmesine rağmen, daveti kabul etmeyen Berkay Özcan ile Almanya'da bir araya geldi. Lucescu, yardımcısı Tayfur Havutçu ile Stuttgart'ta, Berkay Özcan ile görüştü.

Rumen teknik adamın görüşmede, Berkay'ın yaşadığı sorunları öğrendiği ve genç oyuncunun Türkiye adına oynayıp oynamamak istediğini sorduğu öğrenildi.

  • Berkay'ın da Lucescu'ya, sorunların geride kaldığını ve A Milli Takım'da oynamak istediğini söylediği, görüşmenin olumlu sona erdiği kaydedildi.
#Berkay Özcan
#Mircea Lucescu
6 yıl önce