Teknoloji2019 Hyundai i20 Türkiyede test sırasında görüntülendi

​2019 Hyundai ​i20 Türkiye'de test sırasında görüntülendi

2019 Hyundai i20 Türkiye'de test sırasında görüntülendi

Daha öncesinde de testlerini Türkiye’de gerçekleştireceğini açıklayan otomotiv devi Hyundai’nin İ20 modeli İzmit’te kamuflajlı bir şekilde görüldü. Aracın kapatılan kısımları ise 2019 İ20’de ne kadar bir değişiklik yapılacağını gözler önüne sürüyor.

Yeni Şafak
Otomotiv devi yaptığı kamuflajla aracında yapacağı değişiklikleri gözler önüne serdi.
Otomotiv devi yaptığı kamuflajla aracında yapacağı değişiklikleri gözler önüne serdi.

Güney Koreli teknoloji devi Hyundai, 2019 model araçları için şimdiden tam gaz çalışmalarına devam ediyor. Tasarım ve motor kanadında yeni teknolojileri ile donattığı araçları test etmeye başlayan firma, kamuflajlı bir şekilde Türkiye’nin yollarında testlerini sürdürüyor.

Daha öncesinde de testleri Türkiye’de yapacağını belirten otomotiv devi, 2019 İ20 aracını test ederken görüntülendi. Paris Otomobil Fuarı‘nda tanıtılması beklenen araçta kamuflaja bakıldığında pek büyük bir değişiklik olmayacağı belli oluyor. Aracın sadece arkasını ve önünü kapatan firma, yeni aracında sadece bu kısımlarda bir değişikliğe gitme kararı almış.

Kamuflajlı aracın gizlenme istenen kısımlarına bakıldığında aracın ön ve arka LED farlarının elden geçirildiği anlaşılıyor. Son modellerinde tasarladığı ön ızgara ile herkesin beğenisini toplamayı başaran firma 2019 İ20 modelinde ızgarayı yeniden bir elden geçirmiş olabileceği tahmin ediliyor.

Buna ek olarak aracın iç tasarımında da değişikliğe gitmeyen Hyundai, aracın içini saklamaktan çekinmiyor.

Motor tarafında ise 1,2 ve 1,4 litrelik benzinli ve dizel seçenekleri ile meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanan otomotiv devi, performans ve yakıt tüketimi konusunda yaptığı iyileştirmeler ile kullanıcılarını mutlu edeceğe benziyor.

2019 İ20 modelinde yaptığı küçük makyajlar ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan otomotiv üreticisi Hyundai, yeni dönemde sevenlerini mutlu edebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Ankara'da deprem meydana geldi
Gündem

Ankara'da deprem meydana geldi

Kandilli Rasathanesi, Ankara'da 2.0 şiddetinde deprem meydana geldiğini açıkladı. Yeni Mahalle merkezli depremin yerin 2 kilometre altında meydana geldi.
İsrailli vekilden insanlık dışı açıklama
Dünya

İsrailli vekilden insanlık dışı açıklama

İsrail'deki aşırı sağcı vekil Smotrich, Filistin'in sembol isimlerinden 17 yaşındaki genç kız Ahed et-Temimi'nin dizinden vurulması gerektiğini söyledi.
Napoli son dakika golüyle Juventus'u mağlup etti
Spor

Napoli son dakika golüyle Juventus'u mağlup etti

Napoli, Kalidou Koulibaly'nin 90. dakikada attığı golle Juventus deplasmanından 3 puanla döndü. Bu sonuçla Napoli puanını 84'e yüksetti ve Juventus'la aradasındaki puan farkını 1'e indirdi.
Kılıçdaroğlu alçakça Osmanlı'ya saldırdı
Gündem

Kılıçdaroğlu alçakça Osmanlı'ya saldırdı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Mersin'in Silifke ilçesinde katıldığı etkinlikte Osmanlı İmparatorluğu'na skandal sözlerle saldırdı. Kılıçdaroğlu, "Osmanlı döneminde herkes padişahın kulu ve kölesiydi. Millet diye bir kavram yoktu. Türk milleti diye de bir kavram yoktu. Çünkü Osmanlı Türklerle alay ediyordu. Osmanlı'nın zulmüne karşı bu çadırlarda ne mücadeleler verildi. Dadaloğlu, Köroğlu boşuna mı çıktı? Boşuna mı söylediler, padişahın fermanını ama dağların da bize ait olduğunu" diye konuştu.
İran'da 'Azeriler Farstır' açıklamasına tepki
Dünya

İran'da 'Azeriler Farstır' açıklamasına tepki

İran Meclisindeki bazı Türk kökenli milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yunusi'nin "Azeriler Türkçe konuşan Farstır" açıklamasına tepki gösterdi.