Teknoloji İngiltere Kraliçesi Instagram hesabı açtı

İngiltere Kraliçesi Instagram hesabı açtı

İngiltere Kraliçesi’ne Instagram hesabı açıldı. Londra’daki Bilmi Müzesi’ni gezerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan İngiltere Kraliçesi’nin Instagram’daki en popüler hesaplardan biri olması bekleniyor.

Haber Merkezi Diğer
İngiltere, Cambridge Analytica skandalı nedeniyle Zuckerburg’ü ifade vermek için İngiltere’ye çağırmıştı.
İngiltere, Cambridge Analytica skandalı nedeniyle Zuckerburg’ü ifade vermek için İngiltere’ye çağırmıştı.

İngiltere, devlet olarak Zuckerberg’e karşı tepkili olabilir. Cambridge Analytica skandalı nedeniyle Zuckerburg’ü ifade vermek için İngiltere’ye çağıran hükumet Facebook’un kurucusundan cevap bile alamazken, şimdi İngiltere Kraliçesi Instagram’da hesap açarak Zuckerberg imparatorluğuna dahil olma kararı aldı.

Kraliçe Instagram fenomeni mi olacak?

Techinside’ın haberine göre Londra’daki Bilmi Müzesi’ni gezerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan İngiltere Kraliçesi’nin Instagram’daki en popüler hesaplardan biri olması bekleniyor.

Kraliçe’nin paylaştığı fotoğrafta, 19. yüzyılda yaşamış bir matematikçi olan ve aynı zamanda Kraliçe’nin büyük babası Prince Albert’ın müzede sergilediği eşyaları incelediği görülüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.