Teknoloji Selçuk Bayraktardan 10 Year Challenge paylaşımı

10 Year Challenge nedir?

Selçuk Bayraktar'dan '10 Year Challenge' paylaşımı

Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, sosyal medyada başlatılan "10 Year Challenge" akımına katıldı. Bayraktar, 2009 ve 2019 yıllarını gösteren fotoğraflar paylaştı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Selçuk Bayraktar, ​10 Year Challenge akımını bu fotoğraf ile katıldı.
Selçuk Bayraktar, ​10 Year Challenge akımını bu fotoğraf ile katıldı.

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, son günlerde popüler olan sosyal medyada başlatılan 10 Year Challenge akımına katıldı.

Bayraktar, sosyal medya hesabından akıma 2009 ve 2019 yıllarında çekilen fotoğraflarıyla dahil oldu. 2009 yılına ait fotoğrafta askeri kıyafet giyen Bayraktar, İnsansız Hava Aracı'nı (İHA) eliyle gökyüzüne yollarken görülüyor.

Bayraktar'ın paylaştığı 2019 yılına ait görselde ise Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar'ın da yer aldığı Akıncı Taarruz İnsansız Hava Aracı 'Uçan Baluk' önünde çekilen fotoğraf yer alıyor.

Selçuk Bayraktar'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve retweet alırken yüzlerce kişi de paylaşımın altına yorum yaptı.

10 year challenge nedir?

Bir sosyal medya akımı olan 10 years challange, dünyaca ünlü isimlerin 10 yıl önceki ve şimdiki görünümlerini yansıtan fotoğraflarını yan yana koyup Instagram hesaplarında paylaşması sonrası tüm sosyal medya kullanıcıları tarafından taklit edilmeye başlandı.

10 year challenge nasıl yapılır?

Bu akıma dahil olmak isteyen sosyal medya kullanıcılarının öncelikle 10 yıl önce çektirmiş oldukları fotoğrafları bulmaları daha sonra da bugüne ait bir fotoğrafla yan yana koyduktan sonra #10yearschallange etiketiyle sosyal medya hesaplarından paylaşmaları yeterli oluyor.

REKLAM

AK Parti'den '#10YearsChallenge'lı Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı
HAYAT
AK Parti'den '#10YearsChallenge'lı Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı

Selçuk Bayraktar açıkladı: ‘Uçan Baluk’un kanatları takıldı
EKONOMİ
Selçuk Bayraktar açıkladı: ‘Uçan Baluk’un kanatları takıldı
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.