Teknoloji Toyota Prius yenilenen tasarımıyla iddialı geliyor

Toyota Prius yenilenen tasarımıyla 28 Kasım'da tanıtılacak!

Toyota Prius yenilenen tasarımıyla iddialı geliyor

Toyota’nın hibrit motora sahip aracı Prius yenilendi. Markanın ilk hibrit modeli olan Prius, yeni görünümüyle 28 Kasım’da düzenlenecek Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Haber Merkezi AA
2019 Toyota Prius
2019 Toyota Prius

Toyota’nın 1997 yılından beri ürettiği hibrit modeli Prius yenilendi. Dünyanın ilk seri üretim hibrit otomobili olan Prius, 28 Kasım’da düzenlenecek Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

1970’li yılların başından itibaren fosil yakıtlara alternatif olacak yakıt türleri üzerindeki araştırmalarına ara vermeden sürdüren Toyota, hibrit teknolojisine sahip modellerin referans noktası olarak kabul edilen Prius’u sürekli geliştirerek bu alandaki iddiasını daha da ileriye taşıyor.

Toyota Prius

1997’de dünyanın otomobillere bakış açısını değiştiren Prius, dışarıdan şarja gerek duymayan yenilikçi teknolojisiyle de hayranlık uyandırıyor. Yeni Prius çevre dostu özellikleri, yakıt ekonomisi, donanımı ve konforlu sürüşüyle dikkati çekiyor.

2019 Toyota Prius iç mekan.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.