Teknoloji Whatsappta erişim sıkıntısı

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp mesaj gitmiyor? Whatsapp neden açılmıyor? Whatsapp kapatıldı mı?

Whatsapp'ta erişim sıkıntısı

Dünyanın en çok kullanılan iletişim programlarından biri olan Whatsapp'ta sabah saatlerinden itibaren erişim sıkıntısı yaşanıyor. Mesajların karşı tarafa iletilemediği programda sıkıntı yaşayan kullanıcıları sosyal medyada 'Whatsapp çöktü mü?' Whatsapp'a ne oldu?' 'Whatsapp neden açılmıyor' gibi soruları diğer kullanıcılarla paylaştı. Kısa süreli kesintinin ardından Türkiye saatine göre saat 09.30 sularında Whatsapp'a yeniden erişim sağlandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Whatsapp, dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programlarından biri.
Whatsapp, dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programlarından biri.

Milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı sabah saatlerinden itibaren anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a girişte problem yaşamaya başladı.

Dünyanın en çok kullanılan iletişim programlarından biri olan Whatsapp'ta sabah saatlerinden itibaren erişim sıkıntısı yaşanıyor.

Mesajların karşı tarafa iletilemediği programda sıkıntı yaşayan kullanıcıları sosyal medyada 'Whatsapp çöktü mü?' Whatsapp'a ne oldu?' 'Whatsapp neden açılmıyor' gibi soruları diğer kullanıcılarla paylaştı.

Kısa süreli kesintinin ardından Türkiye saatine göre saat 09.30 sularında Whatsapp'a yeniden erişim sağlandı.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.