Teknoloji Yeni Google Pixel için tarih verildi

Yeni Google Pixel için tarih verildi

Bugün gönderilen davetlerle Google'ın beğenilen telefonu Pixel'in son modelinin tanıtım tarihi belli oldu. New York'ta yapılacak etkinlik, teknoloji devi için bir ilk olacak. Google, bundan önceki akıllı telefonlarını hep San Francisco'da tanıtmıştı.

Diğer
Google'ın 9 Ekim'de tanıtacağı Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL'e ait olduğu iddia edilen telefonlar
Google'ın 9 Ekim'de tanıtacağı Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL'e ait olduğu iddia edilen telefonlar

Yeni donanım ürünlerini tanıtmak için teknoloji basınına davet gönderen Google, tanıtım tarihini 9 Ekim olarak belirlemiş.

Habertürk’ün haberine göre etkinlikte, Pixel 3 akıllı telefonların standart ve XL boyutlarının tanıtılması bekleniyor. Ürünün tasarımı ve özelliklerini sızdıran birçok fotoğraf ve video bugüne dek görüntülendi, ancak şirketin onayladığı bir bilgi bulunmuyor.

Pixel 3 XL'nin Pixel 2 XL ile benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Ancak üst kısımda iPhone X'daki gibi bir çentik yer alacağı tahmin ediliyor. Sızıntılara göre, standart boyuttaki Pixel 3 ise geçen yıl tanıtılan Pixel 2'ye benzeyecek.

Daha önce çıkan haberlere göre Google, kendi markasıyla bir akıllı saat de tanıtabilir. Bu cihazın Pixel Watch adını taşıması bekleniyor.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.